225 شعبه اخذ رای در خلخال تجهیز شد


225 شعبه اخذ رای در خلخال تجهیز شد

اردبیل _ایرنا _فرماندار خلخال از آغاز ثبت‌نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جنوب استان اردبیل خبر داد و گفت: 225 شعبه اخذ رای در خلخال و کوثر برای انجام انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال امکان‌سنجی و تجهیز شدند.

فریدون بابایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از زمان شروع ثبت‌نام ثبت داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان خلخال و کوثر تاکنون ۲ نفر اقدام به ثبت‌نام در این حوزه کرده‌اند.

وی اظهارکرد: نامه رسمی ستاد انتخابات کشور (موضوع ماده ۴۵ قانون انتخابات و آیین‌نامه اجرایی آن) در شهرستان‌های خلخال و کوثر ابلاغ شده و ستاد انتخابات شهرستان کوثر نیز به عنوان حوزه فرعی در انتخابات مجلس دخیل خواهد بود.

رییس حوزه انتخابیه شهرستان‌های خلخال و کوثر همچنین با اشاره به استقرار هیات‌های بازرسی شورای نگهبان در فرمانداری شهرستان خلخال و آغاز نظارت بر روند ثبت‌نام انتخابات و انجام امور اجرایی انتخابات گفت: زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات سالم ،مطلوب و در شان مردم فراهم شده و تمامی امکانات دولتی و ادارات برای تسریع این روند یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بسیج شده‌اند.

بابایی اظهارداشت: ۷۰ شعبه اخذ رای در مناطق مختلف شهرستان کوثر و بخش فیروزآباد و ۱۵۰ شعبه در شهر خلخال، بخش خورش‌رستم و بخش شاهرود این شهرستان انتخاب و برای برگزاری انتخابات مجلس در اسفندماه امسال آماده شده‌اند.

فرماندار خلخال افزود: ثبت‌نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی از صبح روز یکشنبه دهم آذر آغاز شده و در ساعت ۱۸ عصر روز ۱۶ آذرماه به پایان می‌رسد.

حجت‌الاسلام بهروز ابراهیمی ، رییس هیات نظارت خلخال نیز گفت: ثبت‌نام از داوطلبان حوزه انتخابیه خلخال و کوثر از ۲ طریق مراجعه مستقیم داوطلبان به ستاد انتخابات این حوزه مستقر در فرمانداری خلخال و یا ستاد مستقر در وزارت کشور امکان‌پذیر است.

وی با بیان اینکه یکی از ۲ نفر ثبت‌نام شده در روز گذشته و ظهر امروز این حوزه از طریق مراجعه به ستاد انتخابات مستقر در فرمانداری خلخال و یک نفر دیگر نیز از طریق ستاد انتخابات وزارت کشور صورت گرفته، افزود: ثبت‌نام در ستاد انتخابات کوثر که ستاد فرعی این حوزه انتخابیه است، برای داوطلبان امکان‌پذیر نیست.

وی با دعوت از داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه خلخال و کوثر برای ثبت‌نام در روزهای اول و با آرامش خیال و پرهیز از ماندن به آخرین روز ثبت نام گفت: منتظر شدن برای ثبت‌نام در آخرین روز و آخرین ساعات مهلت ثبت‌نام با توجه به احتمال بروز تراکم کاری در سامانه الکترونیکی کار ثبت‌نام را با مشکل مواجه می‌کند.

مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در جنوب اردبیل یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ