پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

430 کیلومتر به راه‌های آسفالته در آذربایجان‌غربی اضافه می‌شود


430 کیلومتر به راه‌های آسفالته در آذربایجان‌غربی اضافه می‌شود

مهاباد- ایرنا- مدیرکل حمل و نقل و ترافیک آذربایجان‌غربی گفت: امسال 430 کیلومتر راه آسفالته در قالب طرح ابرار و توسعه راه‌های محورهای مواصلاتی در این استان در دست اجرا است.

پیمان آرامون روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این مقدار راه آسفالته، ۴۰۰ کیلومتر در قالب طرح ابرار در ۱۶ روستای آذربایجان‌غربی با بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی هم‌اکنون با درصد پیشرفت‌های مختلف در حال انجام است.

وی ادامه داد: شهرستان‌های ارومیه، چالدران و مهاباد بیشترین روستاهای تحت پوشش این طرح را به خود اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: ۳۰ کیلومتر راه اصلی نیز در قالب طرح توسعه راه‌های مواصلاتی در سطح محورهای استان در دست اجرا است که سه کیلومتر آن در حوزه استحفاظی شهرستان مهاباد به اتمام رسیده و مابقی نیز تا پایان سال در سایر شهرستان‌های استان به پایان می‌رسد.

مدیرکل حمل و نقل و ترافیک آذربایجان‌غربی گفت: با اشاره به اینکه بیشترین تصادف‌های جاده‌ای استان در محورهای ارومیه – مهاباد و ارومیه – سلماس روی می‌دهد، گفت: طرح جامع کاهش تصادفات تحت عنوان کمیسیون ایمنی راه‌ها در استان براساس اهداف کوتاه، میان و بلندمدت برای افزایش ضریب ایمنی و راحتی سیستم حمل و نقلی تدوین شده است.

«آرامون»، با اشاره به اهمیت شناسایی نقاط حادثه‌خیز استان اظهار داشت: در کنار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، ایمن‌سازی راه‌ها و مسیرهایی که تردد در آنها صورت می‌گیرد و رفع نقاط حادثه‌خیز نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که بر همین اساس در دستور کار استانداری آذربایجان‌غربی قرار دارد.

وی افزود: ساماندهی سه‌راهی ایواوغلی، ساماندهی مدخل ورودی ایست بازرسی شهید کلانتری، تعریض و ساماندهی ایست بازرسی سه‌راهی دارلک، انسداد دسترسی‌های غیرمجاز ‌و تقلیل سرعت در ۳۰ کیلومتری ورودی شهرها، نصب نیوجرسی‌های محور ارومیه - مهاباد، نصب چراغ‌های پلیس مجازی به تعداد ۱۰۰ دستگاه در طول محورهای استان، نصب دوربین‌های مجازی ثبت تخلف سرعت غیرمجاز به تعداد ۵۰ دستگاه از دیگر اقدامات لازم برای کاهش تصادف در جاده‌ها به شمار می‌رود که در حال اجراست.

آذربایجان‌غربی بیش از ۱۲ هزار کیلومتر جاده دارد که از این میزان افزون‌بر سه هزار کیلومتر جاده اصلی، فرعی و بزرگراه است.

سالانه حدود ۵۰۰ نفر در جاده‌های استان به علت سوانح رانندگی جان خود را از دست می‌دهند و حدود ۱۰ برابر این رقم مصدوم می‌شوند.

​در راستای اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید و با هدف تکمیل شبکه راه‌های روستایی طرح ملی «ابرار» مشتمل بر ساخت، تکمیل و بهره‌برداری از ۲ هزار کیلومتر از راه‌های اولویت‌دار روستایی با ۱۸۰ اکیپ راهسازی و یک هزار و ۵۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهسازی دولتی اجرایی می‌شود.

درحال حاضر ۱۳۵ کیلومتر در ۱۰ روستای آذربایجان‌غربی آماده آسفالت بوده و ۵۰ کیلومتر در ۶ روستا نیز در حال آماده‌سازی است؛ برای اجرای طرح ابرار در آذربایجان‌غربی ۹۵ میلیارد ریال اعتبار برای سال جاری پیش‌بینی شده است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ