پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تهدید نماینده مسلمان مجلس آمریکا با واکنش توییتر همراه شد


تهدید نماینده مسلمان مجلس آمریکا با واکنش توییتر همراه شد

توئیتر حساب کاربری یکی از تندروترین نامزدهای انتخابات مجلس آمریکا را به دلیل انتشار مطالب خشونت برانگیز علیه نماینده مجلس مسلمان این کشور، مسدود کرد.

تبليغ

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دست‌اندرکاران توئیتر حساب کاربری دنیل استلا یکی از نامزدهای انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا را به دلیل تهدید الهان عمر مسدود کردند. این نامزد تندرو چندی پیش با انتشار مطالبی در مورد اهان عمر نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا، خواستار اعدام او شد.

بیشتر بخوانید: آزمایش ویژگی مکالمات تو در تو در توئیتر

مدیران توئیتر بارها اعلام کرده‌اند سیاست‌های این شبکه اجتماعی در راستای رضایت همه کاربران است و از همین رو با رفتارهای مخاصمت‌آمیز و هرج و مرج طالبانه سیاست‌مداران کشورهای مختلف در این شبکه اجتماعی مبارزه می‌کنند. البته با وجود اعلام چنین مواضعی از سوی مدیران ارشد توئیتر هم‌چنان شاهد آن هستیم بسیاری از همه روزه هزاران پست با محتوای نامناسب در توئیتر منتشر می‌شود.

مسدودسازی حساب کاربری فرد تهدید کننده نماینده مسلمان مجلس آمریکا در توئیتر

توئیتر در یکی از جدیدترین اقدامات پرسر و صدای خود از مدیران حساب کاربری دنیل استلا را مسدود کرد. توئیتر اصلی‌ترین دلیل این مسدودسازی را نقض مکرر قوانین این شبکه اجتماعی توسط دنیل استلا اعلام کرد. پس از مطرح شدن خبرهایی در مورد اتهام جاسوسی الهان عمر نماینده مسلمان مجلس آمریکا (تصویر بالا) و ارسال خبرهای محرمانه از سوی او برای قطر، استلا در توئیتی جنجال‌برانگیز نوشت: "اگر اتهام جاسوسی الهان عمر ثابت شود باید او را اعدام کرد."

دنیل استلا در واکنش به اقدام توئیتر گفت: "من هرگز اهان عمر را تهدید نکردم و تنها خواستار اجرای قانون در مورد او شدم." بررسی‌ها نشان داده است با مطرح شدن اتهام جاسوسی بر علیه آمریکا توسط الهان عمر این نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا موجی از خشونت و تهدید بر علیه او در فضای مجازی به راه افتاده است و توئیت دنیل استلا تاثیر بسزایی در بیشتر شدن خشم کاربران تندروی توئیتر شده است.

یکی از مدیران توئیتر گفت:" توئیتر هرگز به دنبال بیشتر کردن خشونت در جامعه نیست و با هرگونه محتوای خشنوت‌برانگیز نیز به شدت برخورد می‌کند و در صورت نیاز حتی حساب کاربری فرد منتشر کننده را مسدود می‌سازد. "

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ