تلگرام

بشار اسد: هدف تحریم‌ها تنبیه سوری‌ها برای مقاومت در برابر فشار‌های غرب است


رئیس‌جمهور سوریه گفت تحریم‌ها تلاش ناامیدانه غربی‌ها برای ساقط کردن دولت دمشق که از جنگ داخلی و حضور گسترده تروریست‌ها سالم بیرون آمده و تنبیه سوری‌ها به خاطر مقاومت در برابر فشار‌های غرب است.

تبليغ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از راشا تودی، بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه در مصاحبه با این شبکه خبری اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا و اروپا علیه دمشق فقط یک هدف را دنبال می‌کرد و آن شورش مردم علیه دولت بود تا از طریق مردم دستور کار خود را پیش ببرند.

وی افزود: «محدودیت‌های اتحادیه اروپا و آمریکا علیه سوریه در وهله اول مردم عادی سوریه را هدف گرفته بود آنقدر که مردم را به شورش علیه دولت واداشت. اکنون غرب هر سال تحریم‌های خود را به مدت یک دهه تجدید می‌کند و هدف تازه آن‌ها تنبیه سوری‌ها به خاطر مقاومت در برابر فشار‌های آن‌ها است.»

اسد گفت: «آن‌ها انتظار داشتند مردم در مراحل مختلف علیه دولت شورش کنند، اما نتوانستند. از تروریست‌ها حمایت کردند، اما مردم با آن‌ها همراهی نکردند و در کنار دولت خود ایستادند. اکنون آن‌ها در رنجند و دارند هزینه می‌دهند.»

رئیس‌جمهور سوریه در ادامه تاکید کرد: «تحریم‌ها تلاش ناامیدانه غربی‌ها برای ساقط کردن دولت دمشق است که از جنگ داخلی و حضور گسترده تروریست‌ها سالم بیرون آمده است؛ تحریم‌ها محکوم به شکست هستند چرا که افکار عمومی که سال‌ها جنگ را دیده است دیگر به راحتی تغییر نخواهد کرد.»

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ