پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

لکسوس رشد کرد؛ تویوتا ضعیف شد


لکسوس رشد کرد؛ تویوتا ضعیف شد

آمارهای منتشر شده از میزان فروش برندهای ژاپنی لکسوس و تویوتا در ماه گذشته میلادی نشان می‌دهد که لکسوس برخلاف تویوتا توانسته عملکرد موفقیت آمیزتری در بازار آمریکا داشته باشد.

تبليغ

به گزارش ایسنا، تویوتا موتورز که یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی در جهان به شمار می‌رود، در بسیاری از کشورها علی‌الخصوص منطقه آمریکای شمالی سهم قابل توجهی داشته و با عرضه مدل‌های جدید با قابلیت‌های منحصر بفرد سعی داشتند که نظر و رضایت مشتریان را به سمت و سوی خود جلب کنند.

بر اساس آمار و گزارش‌های منتشر شده توسط موسسه تحقیقاتی statista، لکسوس به عنوان یکی از برندهای لوکس ساز زیرمجموعه تویوتاموتورز، در اکتبر سال جاری میلادی موفق شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته توجه تعداد بیشتری از مشتریان آمریکایی را به خود جلب کند و میزان فروش خود را افزایش دهد. این در حالیست خودروهای برند تویوتا نتوانسته‌اند به میزان فروش اکتبر ۲۰۱۸ دست پیدا کنند.

بر اساس نموداری که در این گزارش آمده است، می‌توان دریافت که در اکتبر ۲۰۱۸ میلادی، ۲۲ هزار و ۷۱۶ دستگاه خودروی برند لکسوس در بازار ایالات متحده به فروش رفته است که در مقایسه با مدت مشابه سال جاری میلادی که ۲۳ هزار و ۱۴۳ دستگاه بوده، افزایش یافته است.

همچنین این نمودار نشان می‌دهد که میزان فروش خودروهای تویوتاموتورز در اکتبر ۲۰۱۸، ۱۶۸ هزار و ۳۸۵ دستگاه بوده که نسبت به ماه گذشته میلادی معادل فروش ۱۶۵ هزار و ۶۴۴ دستگاه، کاهش قابل توجهی پیدا کرده است.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ