کلوپ: نه لیورپول، هیچ تیمی پول خرید امباپه را ندارد


کلوپ: نه لیورپول، هیچ تیمی پول خرید امباپه را ندارد

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول می‌گوید علاقه خاصی به سبک بازی کیلین امباپه دارد ولی احتمال انتقال او به لیورپول را منتفی می‌داند.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید با اینکه از تحسین کنندگان کیلین امباپه، پدیده فرانسوی پاری سن ژرمن و سبک بازی او است ولی معتقد است انتقال امباپه به لیورپول به این زودی‌ها غیرممکن خواهد بود. کلوپ معتقد است در حال حاضر هیچ باشگاهی در دنیا توان مالی جذب این ستاره فرانسوی را ندارد.

این صحبتهای کلوپ در حالی مطرح می‌شود که در روزهای اخیر گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه لیورپول هم به جمع باشگاه‌هایی پیوسته که به دنبال جذب کیلین امباپه هستند. این در حالی است که اکثر شایعات از مدتی پیش حول محور انتقال امباپه به رئال مادرید می‌گشت.

یورگن کلوپ درباره شایعات احتمال انتقال امباپه به لیورپول گفت:" خب، از نظر ورزشی دلیلی وجود ندارد که یک باشگاه نخواهد امباپه را جذب کند. او بازیکن محشری است ولی مساله، پول است. چنین چیزی امکان ندارد. به هیچ عنوان امکان ندارد. متاسفم که امیدها را ناامید می‌کنم. بعید می‌دانم باشگاهی در دنیا باشد که بتواند امباپه را از PSG بخرد. این در مورد ما هم صادق است. ما قادر به چنین کاری نیستیم. به همین سادگی".

سرمربی لیورپول در ادامه در پاسخ به سوالهای دوباره خبرنگاران در این باره گفت:" واقعا حرف دیگری نیست که در این باره زده شود. خرید بازیکنی در این حد و اندازه همیشه دشوار است".تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ