اینستاگرام

بدترین تلاش، جدایی انداختن میان دو دوست است + تصاویر


در ادامه جو ناآرام عراق و حواشی آن برای خدشه‌دار کردن رابطه ایران و عراق، کاربران با هشتگ‌هایی بر اتحاد میان این دو ملت تأکید کردند.

تبليغ

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چند وقتی است کشور عراق درگیر ناآرامی‌ است، از طرفی جمعی از معترضان در اعتراض به مشکلات اقتصادی و معیشتی خود در حال اعتراض به مسئولان کشور خود هستند. از سوی دیگر نیز تعدادی آشوبگر در تلاش هستند تا با استفاده از جو ناآرام این کشور به سرکردگی سران غرب، اتحاد میان دو ملت دوست و همسایه عراق و ایران را بر هم بزنند.

در راستای این اتفاق، جمعی از کاربران ایرانی و عراقی با داغ کردن هشتگ‌های #العراق_لن_یحترق و #ایران_والعراق_لایمکن_الفراق در شبکه‌های اجتماعی، بیش از پیش بر اتحاد این دو ملت اسلامی تأکید کردند. کاربران نوشتند اگر تمام دنیا هم در کنار هم جمع شوند باز هم نخواهند توانست ایران و عراق را از هم جدا کنند. آنها ضمن اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، نوشتند پشت پرده فتنه عراق، آمریکا و غرب است. پس مانده‌های رژیم صدام مهره‌های اصلی این فتنه و عناصر تکفیری متعصب هستند.

در ادامه تعدادی از پست‌های کاربران فضای مجازی را که با هشتگ‌های #العراق_لن_یحترق و #ایران_والعراق_لایمکن_الفراق منتشر شده مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ