اینستاگرام

10 ویژه برنامه‌ی کانون ایلام در هفته کتاب


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام از اجرای 10 ویژه برنامه در هفته کتاب خبر داد.

تبليغ

«مهدی جمالی» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: کتاب و کتابخوانی محور تمام فعالیت‌های کانون است چون تمام برنامه‌های کانون پرورش فکری از قصه گویی تا نمایش و سرود و کارهای خلاق همه بر پایه ی کتاب شکل گرفته‌اند.

وی گفت: در چند ماه ماه گذشته به صورت اختصاصی با موضوع کتاب بیش از چهل برنامه پویش فصل گرم کتاب را داشته‌ایم و در کنار آن به بچه‌های شهری و روستایی نیر کتاب‌های زیادی هدیه داده ایم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام تصریح کرد: کانون مسابقات مختلفی را در زمینه کتاب برگزار کرده است و برای هفته کتاب و کتاب خوانی امسال نیز ۱۰ برنامه ویژه و استانی تدارک دیده شده که از مهمترین این برنامه‌ها می‌توان به برنامه اختصاصی « دو پنجره» و دیدار با نویسندگان و مولفان و شاعران کتاب‌های موجود در کتابخانه کانون اشاره کرد.

جمالی تاکید کرد: کانون استان ایلام با توجه به اهمیتی که به کتاب می‌دهد فراتر از برنامه‌های ثابت خود با موضوع کتاب، چندین برنامه استانی را به عنوان ویژه برنامه‌های این هفته ارایه داده که هم زمان با اولین روز این هفته به اجرای آن‌ها می‌پردازد .

وی گفت: این ویژه برنامه‌ها در هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۳ تا ۳۰ آبان در مراکز کانون ایلام هم زمان باسایر مراکز کانون سراسر کشور اجرا می‌شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام گفت: بیست ودو مرکز فرهنگی ، هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در سراسر استان به صورت سیار، ثابت و پستی به جامعه‌ی هدف خدمت می‌کنند.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ