پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تظاهرات ضد ترامپ در آتلانتا


سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به شهر آتلانتا با اعتراض‌ها و تظاهرات ساکنان این شهر مواجه شد

تبليغ
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون آسوشیتدپرس ، ساکنان شهر آتلانتا به سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به این شهر اعتراض کردند.
سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به شهر آتلانتا با اعتراض‌ها و تظاهرات ساکنان این شهر مواجه شد و صد‌ها نفر از ساکنان این شهر در نزدیکی مرکز کنگره جهانی محل حضور ترامپ تجمع کردند و شعار‌هایی مانند وی را زندانی کنید! ترامپ را به زباله دانی بیندازید! ترامپ را استیضاح و برکنار کنید! سردادند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تلاش می‌کند جامعه سیاهپوست آمریکا را ضد مهاجران در این کشور تحریک بکند و مدعی است که دموکرات‌ها بیش از آن که به وضع آمریکایی‌های آفریقایی تبار توجه کنند به وضع کسانی که از خارج وارد این کشور می‌شوند توجه می‌کنند. ترامپ همچنین در جریان سفر به شهر آتلانتا تلاش کرد سیاهپوست‌ها را متقاعد بکند که از وی حمایت بکنند، اما ساکنان شهر آتلانتا به شدت از سیاست‌ها و اقدامات ترامپ در قبال سیاهپوست‌ها ناراضی هستند.
"ریچارد روز" رئیس انجمن ملی توسعه حقوق رنگین پوست‌ها در آمریکا و یکی از شرکت کنندگان در اعتراض‌ها به سفر دونالد ترامپ به آتلانتا گفت: "دونالد ترامپ برای جلب توجه‌ها به سمت خودش به شهر آتلانتا سفر می‌کند، چون این شهر از نظر حقوق بشر در میان شهر‌های دیگر کاملا برجسته است. انجمن ملی توسعه حقوق رنگین پوست‌ها در این شهر تاسیس شده است. آتلانتا شهر دکتر کینگ فعال برجسته حقوق بشر است به همین علت دونالد ترامپ قصد دارد به این شهر سفر بکند و هدف وی هم صرفا جلب توجه‌ها به سمت خودش است. "

خانم "ساگلوی کوتلیار" یکی دیگر از معترضان به سفر دونالد ترامپ به شهر آتلانتا گفت: "دونالد ترامپ این جا است و من از رفتار وی و انفعال وی در برابر روسیه در هر حوزه‌ای و تلاش وی برای مداخله مجدد روسیه در انتخابات ما و مداخله در اوکراین متنفر هستم. وی فرد بزدلی است که تلاش نمی‌کند از طریق قانونی برنده بشود و من تقریبا از هر آن چه که وی انجام می‌دهد متنفر هستم. "
"جرالد گریکس" یکی دیگر از ساکنان شهر آتلانتا و معاون انجمن ملی توسعه حقوق رنگین پوست‌ها در آمریکا هم گفت: ما این جا هستیم که به سیاست‌های شکست خورده‌ای که ترامپ ضد آمریکایی‌های آفریقایی تبار اعمال کرده است اعتراض بکنیم. دولت وی به تعهدات خود عمل نکرده و انتقادات از وی تشدید شده است. ما با تجمع در این جا این پیام را مخابره می‌کنیم که در محل تولد حقوق بشر از سیاست‌های وی استقبال نمی‌شود. اگر قصد دارد به شکل واقعی با آمریکایی‌های آفریقایی تبار تعامل و ارتباط داشته باشد باید با انجمن ملی توسعه حقوق رنگین پوست‌ها ارتباط برقرار بکند. ما خطاب به ترامپ اعلام می‌کنیم که اگر واقعا خواهان تعامل با سیاهپوستان است ما محور‌هایی برای این موضوع در نظر داریم که حاضریم به شکل عمومی آن‌ها را اعلام کنیم.
ریچار روز رئیس انجمن ملی توسعه حقوق سیاهپوستان گفت: "این رئیس جمهور برای آمریکا فاجعه بار بوده است. علاوه بر آن وی به شدت دروغگوست. وی ریاست جمهوری خود را با دروغ‌های متوالی شروع کرده است. زمانی می‌گفت: مکزیکی‌ها هزینه ساخت دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک را خواهند پرداخت. اکنون هم تلاش می‌کند از توافق موجود با رئیس جمهور اوکراین برای دستیابی به اهداف شخصی استفاده بکند و منابع مالی که از طریق مالیات شهروندان آمریکایی جمع آوری می‌شود برای فعالیت‌های تبلیغاتی خود استفاده بکند. "


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ