اینستاگرام

بخش نابینایان کتابخانه مشگین‌شهر فعال است


رئیس کتابخانه‌ عمومی شهرستان مشگین‌شهر گفت: بخش نابینایان کتابخانه مشگین‌شهر با 200 جلد کتاب بریل و صوتی فعال است.

تبليغ

صادقی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: اعلام تعطیلی بخش نابینایان، به ناحق بوده و برخی در کمال بی‌انصافی خدمات ارائه شده در کتابخانه مشگین‌شهر را به جامعه نابینایان نادیده گرفته و خلا دو روزه را در لیبل‌گذاری کتاب‌های بخش نابینایان با عنوان تعطیلی این مجموعه بزرگنمایی کردند.

وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که هیچگونه محدودیتی برای تهیه کتاب به خط بریل و صوتی وجود ندارد به طوری که ما درخواست‌های خود را به نهاد ارائه کردیم تا بر تعداد این کتاب‌ها افزوده شود.

رئیس کتابخانه‌ عمومی شهرستان مشگین‌شهر افزود: کتاب‌های نابینایان هم اکنون در کتابخانه مشگین‌شهر در قفسه‌ای خاص موجود است و در کنار 200 جلد کتاب چهار تا پنج هزار کتاب صوتی نیز تهیه و در اختیار جامعه نابینایان قرار گرفته است.

صادقی با بیان اینکه همه کتاب‌های روز افتتاح این بخش در کتابخانه سعدالدین وراوینی مشگین‌شهر موجود است، گفت: ما تنها برای لیبل‌گذاری آن هم به صورت محدود این کتاب‌ها را به اردبیل ارجاع دادیم و سپس در محل خود مستقر کردیم.

وی ادامه داد: به دلیل آنکه ما امکانات بریل را در مشگین‌شهر نداریم، این هماهنگی با کتابخانه مرکزی اردبیل انجام شد و ما سعی‌ می‌کنیم تا بهترین خدمات را برای جامعه روشندلان ارائه کنیم.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ