اینستاگرام

طرح تبدیل رنو ساندرو اتوماتیک به سراتو در آبان 98


طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو در آبان 98 اعلام شد. شرکت سایپا برای انجام تعهدات خودرو رنو ساندرو اتوماتیک از طرح تبدیل آن با خودرو کیا سراتو 2000 استفاده می‌کند. گروه خودروسازی سایپا به دلایل مشکلات تحریم و عدم تامین قطعات مورد نیاز، قادر به ساخت خودرو ساندرو گیربکس اتوماتیک نیست و به همین... نوشته طرح تبدیل رنو ساندرو اتوماتیک به سراتو در...

تبليغ

طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو در آبان 98 اعلام شد. شرکت سایپا برای انجام تعهدات خودرو رنو ساندرو اتوماتیک از طرح تبدیل آن با خودرو کیا سراتو 2000 استفاده می‌کند.

گروه خودروسازی سایپا به دلایل مشکلات تحریم و عدم تامین قطعات مورد نیاز، قادر به ساخت خودرو ساندرو گیربکس اتوماتیک نیست و به همین دلیل برای انجام تعهدات این خودرو به مشتریان از طرح تبدیل استفاده می‌کند. طبق اطلاعیه شرکت سایپا طرح تبدیل تعهدات محصولات رنو به تعداد بسیار محدودی از خودرو سراتو فقط طبق اولویت تاریخ ثبت نام امکان‌پذیر شده است.

نکات مهم طرح تبدیل رنو ساندرو اتوماتیک

مشتریان فقط تا زمان 21 آبان 98 برای استفاده از این طرح فرصت دارند. اگر مشتریان برای انجام طرح تبدیل اقدام نکنند و با عدم ارسال درخواست به مدت 3 روز، شرکت سایپا این اقدام مشتریان را به معنای انصراف از طرح تبدیل می‌داند. قیمت خودرو کیا سراتو 2000 در این طرح تبدیل 220 میلیون تومان برای مشتریان اعلام شده است.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ