پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

پمپئو: ناتو ممکن است منسوخ و بلا استفاده شود!


پمپئو: ناتو ممکن است منسوخ و بلا استفاده شود!

وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد که عدم ایجاد تغییر و تحول مناسب در ائتلاف نظامی ناتو، خطرِ منسوخ و بلا استفاده شدن این ائتلاف را به همراه دارد.

تبليغ

خبرگزاری مهر: وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد که عدم ایجاد تغییر و تحول مناسب در ائتلاف نظامی ناتو، خطرِ منسوخ و بلا استفاده شدن این ائتلاف را به همراه دارد.

به گزارش رویترز، یک روز پس از آنکه «امانوئل ماکرون» رئیس جمهوری فرانسه به صراحت گفت که «سازمان پیمان آتلانتیک شمالی» (ناتو) در حال احتضار است؛ «مایک پمپئو» روز جمعه در سخنان خود تأکید کرد که این ائتلاف نظامی باید رشد کرده و متحول شود وگرنه منسوخ می‌شود.

این در حالی است که «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در گفتگو با نشریه انگلیسی اکونومیست با رد اظهارات ماکرون این ائتلاف نظامی را بسیار قوی و مؤثر خواند.

مایک پمپئو همچنین مدعی شد که این ائتلاف نظامی احتمالاً یکی از مهمترین ائتلاف‌ها در «تمام تاریخ بشری است».

وی با اشاره به ضرورت تحول و رشد ناتو گفت: «ناتو به رشد و تغییر نیاز دارد. لازم است که این ائتلاف با واقعیات امروز و چالش‌های امروز روبرو شود».

پمپئو در ادامه گفت: «اگر کشور‌ها فکر می‌کنند که می‌توانند منافع امنیتی خود را بدون تأمین منابع موردنیاز ناتو تأمین کنند و اینکه به تعهدات خود عمل نکنند، این خطر وجود دارد که ناتو فاقد اثربخشی شده و یا منسوخ شود».

شایان ذکر است که ائتلاف نظامی ناتو در سال ۱۹۴۹ برای تأمین امنیت دسته جمعی علیه اتحاد جماهیر شوروی سابق پایه گذاری شد. این ائتلاف قرار است روز چهارم دسامبر نشستی در شهر لندن برگزار کند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ