ترامپ در آستانه انتخابات حامی سیاه‌پوستان شد


ترامپ در آستانه انتخابات حامی سیاه‌پوستان شد

سیاست‌های تبعیض‌آمیز رئیس‌جمهور آمریکا که همواره به سیاه‌پوستان در این کشور آسیب رسانده، در آستانه انتخابات به سیاست‌های حمایتی تبدیل شده است!

ترامپ در آستانه انتخابات حامی سیاه‌پوستان شدبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی در جمع سیاه پوستان در ایالت جورجیا گفت: خوشحالم که در اینجا در قلب جورجیا هستم تا تلاشی جدید در سطح کشور را شروع کنیم. به این (شعار) فکر کنید: سیاهان برای ترامپ، صدای سیاهان برای ترامپ. آمریکایی‌های آفریقایی برای ترامپ. هر چیزی که شما دوست دارید بنامید. شما کدام را ترجیح می‌دهید. سیاهان برای ترامپ یا آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار برای ترامپ.

ترامپ ادامه داد: دموکرات‌ها می‌خواهند در پروژه‌های سبز جهانی سرمایه‌گذاری کنند، اما من می‌خواهم بر روی جامعه سیاهان آمریکا سرمایه‌گذاری کنم.

رئیس جمهور آمریکا گفت: دموکرات‌ها سال گذشته حتی دولت را تعطیل کردند، اما هیچ کاری برای آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار انجام ندادند.

دونالد ترامپ در حالی حامی حقوق سیاه‌پوستان شده است که سیاست‌های تبعیض‌آمیز او علیه این گروه همواره به ضرر آنها تمام شده و به آنان آسیب بسیاری وارد کرده است.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ