اینستاگرام

اردوغان: حدس می‌زنیم چه کسی پشت اعتراضات عراق است/ شاید آن را به ایران بکشانند


شفقنا- رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد که حدس می زنند چه کسی پشت تظاهرات عراق است و این احتمال نیز وجود دارد که بخواهند آن را گسترش دهند تا ایران را نیز در بر بگیرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری «ارم نیوز» امارات، «رجب طیب اردوغان»، رئیس جمهوری ترکیه روز جمعه در گفت و گو […]

تبليغ

شفقنا- رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد که حدس می زنند چه کسی پشت تظاهرات عراق است و این احتمال نیز وجود دارد که بخواهند آن را گسترش دهند تا ایران را نیز در بر بگیرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری «ارم نیوز» امارات، «رجب طیب اردوغان»، رئیس جمهوری ترکیه روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه سفر خود به مجارستان در رابطه با تظاهرات اعتراض آمیز در بغداد و شمار دیگری از استان های واقع در مرکز و جنوب عراق که نزدیک به ۴۰ روز از آغاز آن می گذرد، خاطر نشان ساخت که طرف های خواهان تقسیم جهان اسلام، پشت اعتراضات این کشور هستند با این حال منظور خود را توضیح نداد.

اردوغان در این باره اظهار داشت: ما در رابطه با این که چه کسی پشت اعتراضات کنونی در عراق است، حدس هایی می زنیم و پیش بینی می کنیم که به ایران نیز گسترش یابد.

رئیس جمهوری ترکیه در ادامه نیز تصریح کرد: دستور کار ایجاد شکاف و تفرقه در جهان اسلام است ما این که ما علیه یکدیگر بایستیم؛ عراق مواضعی علیه ما اتخاذ کرد و حتی ایران نیز مواضعی منفی علیه ما اتخاذ کرد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ