اینستاگرام

امری: به برتری مقابل لسترسیتی نیاز مبرمی داریم/ همه بازیکنان از اوبامیانگ حمایت خواهند کرد


اونای امری درباره کاپیتان جدید تیمش و بازی پیش‌رو به اظهارنظر پرداخت.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لسترسیتی در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از نیاز مبرم به کسب پیروزی سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره اظهار داشت: سبایوس مصدومیتی جزئی دارد و فردا غایب خواهد بود. فکر می‌کنم بقیه اعضای ترکیب آماده باشند.لسترسیتی فصل را با اعتماد به نفس بالایی آغاز کرده و در حال کسب نتایج خوبی است. این تیم حالا 6 امتیاز بیشتر از ما دارد. مسابقه بسیار بزرگی در پیش است و فرصت خیلی خوبی برای ما محسوب می‌شود. درخشش رقیب برای من غافلگیر کننده نبوده چون می‌دانم راجرز سرمربی خیلی خوبی است و لستر هم تیم بسیار شایسته‌ای به شمار می‌رود. ژاکا آماده بازی نیست سه شنبه جویای حال و احوالش خواهم شد چون خوب تمرین می‌کند اما به من گفته نمی‌تواند بازی کند. منتظر خواهیم ماند.

او در ادامه افزود: اوزیلخوب تمرین می‌کند و به نظرم در تمرینات با ثبات ظاهر شده است. او به ما کمک می‌کند. امکان دارد مسوت فردا بازی کند. کاپیتان‌های فصل قبل ما جدا شدند و من سراغ کسانی رفتم که شخصیت لازم را داشتند و از ژاکا شروع کردیم. او توانایی‌های لازم برای کاپیتان بودن را دارد اما پس از اتفاقات اخیر تصمیم گرفتم سراغ کاپیتان بعدی یعنی اوبامیانگ برویم. اوبا کاپیتان اول است چون هم تجربه دارد و هم در رختکن بازیکن محترمی به شمار می‌رود. او فصل گذشته آقای گل لیگ بود و می‌دانم برای پذیرش این مسئولیت به زمان نیاز خواهد داشت. ما صددرصد از او حمایت خواهیم کرد. هر بازیکنی از کاپیتان تیم حمایت خواهد کرد. باید در خط دفاعی بهتر شویم. در حال صحبت کردن در مورد کاپیتانی و همچنین شرایط بازیکنانی مثل سئاد کولاشیناچ و اوزیل هستیم که این کمکی به اوضاع تیم نمی‌کند. به بازیکنان و کارمان اعتماد دارم.در خانه نباخته‌ایم. امتیازاتی از دست دادیم اما شکست نخورده‌ایم. می‌توانیم نمایش‌ها و نتایج خانگی را به بازی‌های خارج از خانه تعمیم دهیم. به کسب پیروزی نیاز مبرمی داریم.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ