طرح ویژه پلیس برای برخورد با رانندگان متخلف موتورسیکلت پایتخت


طرح ویژه پلیس برای برخورد با رانندگان متخلف موتورسیکلت پایتخت

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ امروز شخصا از طرح ساماندهی رانندگی با موتورسیکلت که با حضور عوامل پلیس راهور، یگان ویژه و یگان امداد فاتب در حال اجراست ،بازدید نمود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ،پارسینه، طرح ساماندهی رانندگی با موتورسیکلت از روز سه شنبه ۸/۱۴ در ۶۰ نقطه شهر تهران در حال اجراست.

رئیس پلیس راهور پایتخت و معاون هماهنگ کننده این پلیس طی بازدید از کلیه نقاط تعیین شده اجرای این طرح، ضمن عرض خسته‌ نباشید و خداقوت خدمت یکایک همکاران و آموزش چهره به چهره به این عزیزان ،مجددا نکات آموزشی و ضروری اجرای طرح را بر شمردند.

سردار مهماندار اظهار داشت :متاسفانه تعداد زیادی از تصادفات پایتخت را موتور سیکلت ها تشکیل میدهند که یا جان خود را در این تصادفات از دست می‌دهند یا به واسطه بی احتیاطی و رانندگی نامناسب ،منجر به فوت عابرین پیاده میگردند .

ایشان در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه شهروندان بخصوص راکبین موتورسیکلت ها ، ابراز امیدواری کردند با اجرایی شدن این طرح ، انشاالله گام موثری در جهت کاهش تصادفات موتورسیکلت ها و نظم بخشی ترافیکی شهرمان برخواهیم داشت.

.photo_album_grid .grid_item .photo_img_gride_item .photo_img_gride_item img @media(min-width:1200px) .photo_no_marg_md } @media(max-width:1200px)and (min-width:980px) .photo_no_marg_md } @media(min-width:767px) and (max-width:980px) .photo_no_marg_sm } @media(min-width:480px) and (max-width:767px) .photo_no_marg_ms .example-image } @media(min-width:320px)and (max-width:480px) .example-image } @media(max-width:320px) }

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ