اینستاگرام

دفاع دیدیه دشان از ستاره بارسلونا


با وجود انتقادها از عملکرد بی‌فروغ آنتوان گریزمان در بارسلونا، سرمربی تیم ملی فرانسه از او دفاع کرده و می‌گوید گریزمان برای جا افتادن در ترکیب بارسلونا به زمان نیاز دارد. نوشته دفاع دیدیه دشان از ستاره بارسلونا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

دفاع دیدیه دشان از ستاره بارسلونا

دیدیه دشان: گریزمان برای موفقیت در بارسا زمان لازم دارد
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۱

با وجود انتقادها از عملکرد بی‌فروغ آنتوان گریزمان در بارسلونا، سرمربی تیم ملی فرانسه از او دفاع کرده و می‌گوید گریزمان برای جا افتادن در ترکیب بارسلونا به زمان نیاز دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

درحالیکه این روزها آنتوان گریزمان، ستاره ملی‌پوش فرانسوی بارسلونا با انتقادات زیادی درباره عملکرد بی‌فروغ او با پیراهن بارسا روبرو شده ولی دیدیه دشان ، مربی او در تیم ملی فرانسه از این مهاجم فرانسوی دفاع کرده و می‌گوید گریزمان در بارسا موفق خواهد شد و تنها به دلیل انتظارات بالایی که از او وجود دارد برای جا افتادن در این تیم به زمان نیاز دارد.

گریزمان در تابستان امسال در انتقالی پر سر و صدا اتلتیکو مادرید را ترک کرد و به بارسا پیوست اما او تا اینجا نتوانسته در نوکمپ هواداران را از خود راضی کند. گریزمان ۲۸ساله که بر خلاف تیم ملی فرانسه و اتلتیکو، نه در مرکز خط حمله بارسا بلکه در جناحین به کار گرفته می‌شود تا کنون در ده بازی خود در لالیگا برای بارسا موفق به زدن چهار گل شده است.

دیدیه دشان اما بعد از انتخاب دوباره گریزمان برای حضور در تیم ملی فرانسه در یک کنفرانس خبری درباره او گفت:

” موفقیت در بارسلونا حتی برای بازیکنان بزرگ هم یک شبه اتفاق نمی‌افتد. موفقیت آنها به این بستگی دارد که چطور بازی می‌کنند و چطور با هم کار می‌کنند. من از بابت گریزمان به هیچ وجه نگران نیستم. او در پستی به کار گرفته می‌شود که با پستش در تیم ملی فرانسه فرق دارد هر چند گریزمان مدتها پیش در جناحین هم بازی کرده”.

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه در ادامه گفت:

” گریزمان باید در بارسا جا بیفتد و این درباره هر بازیکنی صادق است. بارسا باشگاه بزرگی است و تصمیم گریزمان، تصمیم ساده‌ای نبوده”.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ