اینستاگرام

عکس ؛ پیام جالب نیمار برای پدیده رئال مادرید


نیمار ، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، در پیامی انگیزشی به رودریگو بابت هت تریک کردن اش در بازی دیشب مقابل گالاتاسرای تبریک گفت. نوشته عکس ؛ پیام جالب نیمار برای پدیده رئال مادرید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

عکس ؛ پیام جالب نیمار برای پدیده رئال مادرید

نیمار: پسر خوب، به بلند پروازی خود ادامه بده!
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۹

نیمار ، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، در پیامی انگیزشی به رودریگو بابت هت تریک کردن اش در بازی دیشب مقابل گالاتاسرای تبریک گفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رئال مادرید موفق شد با ارائه یک نمایش فوق العاده و با نتیجه قاطع ۶-۰ گالاتاسرای را شکست دهد. رودریگو، پدیده برزیلی رئال مادرید، در بازی دیشب یک نمایش فوق العاده و تحسین برانگیز از خود ارائه داد. این جوان ۱۸ ساله رئال موفق شد در جریان بازی دیشب آمار فوق العاده سه گل و یک پاس گل را به ثبت برساند. درخشش رودریگو در بازی دیشب باعث شده که بسیاری از هم بازی ها و دوستان او بابت عملکرد فوق العاده اش به این بازیکن تبریک بگویند. یکی از مهم ترین بازیکنانی که درخشش رودریگو را به او تبریک گفته نیمار ، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، است.

نیمار در پیامی انگیزشی درخشش فوق العاده رودریگو جوان را به این بازیکن در صفحه اینستاگرامش تبریک گفته است. در پیام نیمار آمده است:

” پسر خوب. به بلند پروازی خود ادامه بده! من می خواهم جزو اولین کسانی باشم که امروز به تو تبریک گفته است.امیدوارم این اولین هت تریک آغاز هت تریک های بعدی باشد.”

رودریگو نیز در پاسخ به این پیام نیمار گفته است:

” چه افتخاری! متشکرم برادر”تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ