تأمین آب مهمترین مطالبه مردم یزد از رییس جمهور است


تأمین آب مهمترین مطالبه مردم یزد از رییس جمهور است

امام جمعه یزد با بیان این آب یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه این استان است، گفت: تأمین آب مورد نیاز و رفع چالش های این حوزه مهمترین مطالبه مردم یزد از رئیس جمهور است.

آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» در خطبه‌های این هفته 17 آبان نماز جمعه یزد با اشاره به اهمیت سفر کاروان تدبیر و امید به این استان، اظهار کرد: امیدواریم این سفر برکات خوبی برای مردم دارالعباده یزد در پی داشته باشد.

وی با بیان این که مهمترین اولویت اجرایی استان یزد تأمین آب و رفع چالش های این حوزه است، افزود: آب زیرساخت تمام مطالبات مردم یزد برای توسعه بیش از پیش این استان است.

امام جمعه یزد در ادامه توجه بیش از پیش به مباحث علمی، دینی و آموزشی آموزش و پرورش را از دیگر اولویت‌های اجرایی و برنامه ریزی برای کشور و استان یزد دانست و گفت: یزد به لحاظ موقعیت جغرافیایی نقش مهمی در توسعه و افزایش خدمات دولت در حوزه حمل و نقل ریلی ایفا می‌کند.

ناصری یزدی تقویت زیرساخت های حمل و نقل ریلی را از دیگر مطالبات مردم یزد از رییس جمهور عنوان و تصریح کرد: توجه به نیاز تمام نقاط و شهرستان‌های یزد یکی از مهمترین رسالت هیأت دولت و نمایندگان رییس جمهور در این استان است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد توجه ویژه و خاص به شهرهای کمتر برخورداری این استان را ضروری دانست و بیان کرد: رعایت عدالت در ارائه خدمات یکی از اهداف و ارزش های انقلاب و نظام اسلامی ایران است که باید توسط مسئولان و دست اندرکاران بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول وحدت و همبستگی را تنها نیاز امروز کشور و رمز پیروزی ملت ایران در برابر مستکبران دانست و تأکید کرد: در این سفر مردم و شهرهای مختلف باید با عدالت، محور اهداف توسعه ای و تصمیم‌گیری‌های مسئولان ارشد دولت قرار گیرند.

امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت جامعیت مصوبات سفر رییس جمهور به این استان، اظهار کرد: دشمنان همواره برای رسیدن به اهداف خود به دنبال تفرقه هستند، بنابراین باید با بصیرت به دنبال ارتقای همبستگی اجتماعی، ملی و فرهنگی باشیم.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ