اینستاگرام

کتاب «دلنوشته‌ای ره توشه یازده دلبند» نوشته امام جمعه شهرکرد رونمایی شد


شهرکرد-ایرنا- کتاب «دلنوشته‌ای ره توشه یازده دلبند» نوشته حجت‌الاسلام محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد روز جمعه در مصلای امام خمینی (ره) رونمایی شد.

تبليغ

این کتاب مشتمل بر دلنوشته امام جمعه شهرکرد با جوانان، والدین، متولیان مسجد، فرهنگیان و معلمان ، روحانیون، کارگزاران و مسئولان، نخبگان، رسانه‌ها، شهرکردی، عشایر، اقوام بختیاری و قشقائی است.

نماینده ولی فقیه در استان در آیین رونمایی از این کتاب گفت: من یک دغدغه‌هایی دارم که این دغدغه‌ها را در قالب یک دلنوشته منتشر کردم و با ۱۰ گروه و قشرهای مردم این دغدغه‌ها را در میان گذاشته‌ام.

حجت‌الاسلام محمد علی نکونام افزود:امیدوارم این مجموعه مورد عنایت اقشار مختلف قرار بگیرد، تا با تلاش همگانی دغدغه های شهرها و استان بیان شود و از جهت عمرانی و هم از جهت ایمانی ، دشمن نفوذ نکند و استان ما نمونه و برتر باشد که می‌شود، با دغدغه‌مندی سلامت همه‌جانبه را حاکم کرد.

وی گفت:بنده یک رویه‌ای را داشته‌ام از دیر زمان که همیشه گاهی از طریق قلم با مردم خوبم صحبت داشتم، حتی یک مجموعه‌ای با عنوان «امام جمعه و سخن با قلم» چاپ شده قبل از این‌که بیایم در این استان از مجموعه صحبت‌های که این‌گونه گفته شده است و اینجا هم گاهی این‌گونه صحبت‌هایی را داشته‌ام.

امام جمعه شهرکرد ادامه داد: در این مقطع احساس کردم که یک سری دغدغه‌هایی را دارم که باید با طبقات مختلف در میان بگذارم به دنبال این قلم را برداشتم و با استعانت از خدا، توفیق پیدا کردم با ۱۰ جمع سخن بگویم که البته اولین صحبت با خودم است که بواقع آنچه نوشتم عین واقعیتی است که نسبت به خودم دارم و واقعاً نیازمند هستیم

نکونام توصیه کرد این مجموعه خوانده شود و گفت: ضرورت‌ها و بایدها و نبایدهایی که باید مورد توجه‌مان قرار بگیرد برای آبادانی استان‌مان و برای آبادانی دین و دنیای ما و برای وظایفمان چون بالأخره امروز ما در عرصه انقلاب اسلامی هستیم و باید مدیون امام و شهدا نباشیم و نشویم و باید روسفید از دنیا برویم که در این راستا یک بایدها و نبایدهایی را حتماً باید مورد توجه‌مان قرار بدهیم تا روسفید از دنیا برویم و باید این‌ها را مرتب به هم تذکر بدهیم که در این دلنوشته به خودم تذکر داده‌ام و به عزیزان هم یادآوری کردم که امیدوار هستم مؤثر واقع بشود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ