اینستاگرام

فراخوان نخستین جشنواره سعدی همراه با بخش طنز و کاریکاتور


فراخوان جشنواره بین‌المللی علمی ادبی و هنری سعدی اعلام شد. به گزارش شیرین طنز ، به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از... ادامه مطلب... نوشته فراخوان نخستین جشنواره سعدی همراه با بخش طنز و کاریکاتور اولین بار در پایگاه خبری شیرین طنز. پدیدار شد.

تبليغ

فراخوان جشنواره بین‌المللی علمی ادبی و هنری سعدی اعلام شد.

به گزارش شیرین طنز ، به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدرضا حقدوست دبیر اجرایی جشنواره بین المللی سعدی گفت: نخستین جشنواره بین‌المللی علمی ادبی و هنری سعدی با هدف کشف و تربیت و رشد استعداد‌های نهان کودکان، نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود.

او با بیان این که این جشنواره از فروردین امسال به‌صورت کشوری و بین المللی آغاز به کار کرده است، افزود: جشنواره در ۱۲ رشته علمی ادبی و هنری ویژه پنج گروه سنی کودک و نوجوان، دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید دانشگاه و عموم مردم برگزار می‌شود.

حقدوست ادامه داد: رابطه خدا با انسان، رابطه انسان با خدا، رابطه انسان با انسان و رابطه انسان با طبیعت از موضوع‌های اصلی مسابقه است.

دبیر اجرایی جشنواره بین المللی سعدی گفت: رشته ادبیات در بخش‌های شعر کلاسیک و نو، داستان کوتاه، طنز ، کاریکلماتور ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان، رشته هنر در بخش‌های خوشنویسی، تایپوگرافی، طراحی و نقاشی، کاریکاتور ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان، رشته نمایش در بخش‌های نمایشنامه‌نویسی، فیلمنامه نویسی، موشن گرافیک، انیمیشن کوتاه ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان، رشته مقالات میان رشته‌ای در بخش‌های هنر و ادبیات ویژه استادان، معلمان، دانشجویان، رشته مقالات ادبیات کودک ویژه استادان، معلمان، دانشجویان و رشته ارائه مقاله علمی و پژوهشی، ویژه استادان، معلمان، دانشجویان برگزار می‌شود.

حقدوست افزود: علاقه‌مندان به ادبیات و فرهنگ و هنر در سراسر جهان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به نشانی اینترنتی Saadifestival.com مراجعه کنند.
انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ