اینستاگرام

حمله ستاره لیورپول به پپ گواردیولا


جورجینیو واینالدوم، مدافع هلندی لیورپول از صحبت‌های پپ گواردیولا مبنی بر اینکه بازیکنان لیورپول در بازی‌هایشان شبیه‌سازی کرده و خود را به زمین می‌اندازند انتقاد کرده و حرفهای او را رد کرد. نوشته حمله ستاره لیورپول به پپ گواردیولا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

حمله ستاره لیورپول به پپ گواردیولا

واینالدوم: آقای گواردیولا، کِی خودمان را زمین انداختیم؟
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۱

جورجینیو واینالدوم، مدافع هلندی لیورپول از صحبت‌های پپ گواردیولا مبنی بر اینکه بازیکنان لیورپول در بازی‌هایشان شبیه‌سازی کرده و خود را به زمین می‌اندازند انتقاد کرده و حرفهای او را رد کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جورجینیو وینالدوم ، مدافع هلندی لیورپول هم به جرگه لیورپولی‌هایی پیوست که در مقابل حرفهای پپ گواردیولا درباره شبیه‌سازی و به زمین افتادن بی‌دلیل لیورپولی‌ها موضع گرفته و در آستانه دیدار بزرگ دو تیم در روز یکشنبه به انتقاد از پپ پرداخته اند.

لیورپول در حالی خود را برای بازی روز یکشنبه مقابل سیتی آماده می‌کند که می‌داند پیروزی در مقابل تیم پپ باعث می‌شود با اختلاف ۹ امتیاز صدرنشین بلامنازع لیگ برتر شود. اما از سوی دیگر پیروزی منچسترسیتی، فاصله شاگردان گواردیولا با صدرنشین را به سه امتیاز کاهش می‌دهد و اولین شکست در لیگ برتر از زمان شکست مقابل سیتی در ابتدای سال جاری میلادی در اتحاد را به این تیم تحمیل خواهد کرد.

این جنجال هفته گذشته توسط گواردیولا آغاز شد، زمانی که او در گفتگو با بی‌بی‌سی بازیکنان لیورپول و به خصوص سادیو مانه را متهم کرد که استعداد خاصی در شبیه‌سازی و خطا گرفتن از داوران دارند.

وینالدوم می‌گوید طبیعتش طوری است که دوست ندارد وارد جنگهای لفظی شود ولی می‌گوید از شنیدن حرفهای گواردیولا تعجب کرده است. او در این باره گفت:

” بله حرفهایش را شنیدم. او نظرش را درباره ما گفت و این لزوما چیز بدی نیست. این نظر او است. او معتقد است که سادیو اهل شبیه‌سازی است. خب، در مقابل چنین حرفی چه می‌شود گفت؟”

جورجینیو وینالدوم مدافع لیورپول در ادامه گفت:

” در بازی‌ای که او می‌گوید من دید خوبی نداشتم و بنابراین نمی‌توانم بگویم که سادیو به خاطر شبیه‌سازی درست اخطار گرفت یا نه ولی یادم نمی‌آید که سادیو قبل از آن چنین کاری کرده باشد. مگر چند نفر از بازیکنان ما تا حالا به خاطر شبیه‌سازی کارت زرد گرفته‌اند؟ اگر اشتباه نکنم سادیو اولین نفر بود. برای همین اینکه کسی بگوید ما اهل شبیه‌سازی هستیم به نظر من عجیب است”.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ