شرایط جوی بوشهر تا روز دوشنبه ناپایدار است


شرایط جوی بوشهر تا روز دوشنبه ناپایدار است

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان  بوشهر گفت: با عبور موج‌های ناپایدار جوی از امروز تا دوشنبه برای این استان بویژه برروی دریا احتمال بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پیام مساعدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی همچنین نشان دهنده کاهش سرعت وزش باد شمال غربی بر روی دریاست.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و وزش ملایم باد گاهی افزایش ابر و بصورت پراکنده در نیمه شمالی استان با احتمال بارش باران و گاهی همراه با رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد متغیر به‌طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در برخی ساعت‌ها تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتی‌متر و فردا در سواحل شمالی گاهی تا ۱۲۰ سانتی‌متر پیش‌بینی شده است.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ۰۳:۵۰ بامداد، جزر اول ساعت ۱۱:۱۷، مد دوم دریا ساعت ۱۷:۴۵ و جزر دوم دریا ساعت ۲۳:۵۳ خواهد بود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ