اینستاگرام

رونمایی از کتاب «دلنوشته‌ای ره توشه یازده دلبند» در شهرکرد


از کتاب «دلنوشته‌ای ره توشه یازده دلبند» که به قلم نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد نوشته شده، رونمایی شد.

تبليغ

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام ۱۷ آبان‌ماه در این آیین که بعد از اقامه نماز جمعه شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: از دلنوشته‌ای که برای خانواده‌ها، جوانان، معلمان و فرهنگیان،مردم شهرکرد، عشایر، بختیاری‌ها و قشقایی‌ها و ... نوشته شده است امروز رونمایی خواهد شد.

وی افزود: با توجه به دغدغه‌مندی‌هایی که وجود دارد همه باید تلاش کنیم تا استانی آباد از لحاظ عمرانی و ایمانی داشته باشیم تا دشمن نفوذ نکند و این استان نمونه و برتر باشد، قطعا با دغدغه‌مندی من و شما سلامت همه‌جانبه حاکم خواهد شد.

حجت‌الاسلام نکونام گفت: در این مقطع، احساس شد دغدغه‌هایی از سوی من وجود دارد که باید با طبقات مختلف درمیان بگذارم، بنابراین قلم را برداشتم و توفیق پیدا کردم که با ده جمع سخن بگویم و نخستین صحبت با خودم است.

وی بیان کرد: باید این مجموعه خوانده شود و ضرورت‌ها و بایدها و نبایدهایی که باید برای آبادانی استان‌، دین و دنیای ما و برای وظایف خود، مورد توجه‌ قرار بگیرد، زیرا امروز در عرصه انقلاب اسلامی قرارداریم که در این راستا بایدها و نبایدهایی را باید مورد توجه‌ قرار دهیم تا روسفید از دنیا برویم که لازم است آن‌ها را مرتب به یکدیگر تذکر دهیم.

امام جمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: این دلنوشته را می‌توانید از طریق سایت دفتر به آدرس kowsar-chb.ir و کانال‌های پیام‌رسان سروش و ایتا به آدرس @nekoonamchb دریافت و مطالعه کنید.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ