نظامیان صهیونیست به منطقه العیسویه در قدس یورش بردند


نظامیان صهیونیست به منطقه العیسویه در قدس یورش بردند

نظامیان رژیم صهیونیستی در چارچوب اقدامات سرکوبگرانه خود به منطقه العیسویه در قدس اشغالی هجوم بردند و شماری را بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست به منطقه العیسویه در قدس یورش بردند

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العالم، شماری از نظامیان رژیم صهیونیستی با ورود به منطقه العیسویه در شمال شرق قدس اشغالی، بازداشت گسترده افراد در این منطقه را برای سرکوب مقاومت آن‌ها در برابر اشغالگران آغاز کردند.

اشغالگران هنگام ورود به این منطقه تعداد زیادی گاز اشک‌آور و گلوله‌های پلاستیکی شلیک کردند.

خضر شاهین، خبرنگار این شبکه در قدس، در گزارشی با اشاره به ادامه اقدامات سرکوبگرانه نظامیان اشغالگر علیه فلسطینیان افزود: مقامات رژیم اشغالگر از هیچ تلاشی برای انجام اقدامات سرکوبگرانه علیه فلسطینیان به خصوص در قدس و محله‌ها و مناطق اطراف آن فروگذار نمی‌کنند. بر همین اساس، شهرک العیسویه در شمال شرقی قدس اشغالی عرصه اقدامات سرکوبگرانه نظامیان اشغالگر بود که در نتیجه آن شمار زیادی از شهروندان به سبب استنشاق گاز اشک‌آور دچار مشکلات تنفسی شدند و برخی دیگر نیز به سبب استفاده اشغالگران از گلوله‌های آتش‌زا دچار سوختگی شدند. اشغالگران همچنین از بمب‌های صوتی استفاده کردند.

محمد ابو الحمص، رئیس کمیته پیگیری در العیسویه، گفت: ”نظامیان اشغالگر وارد منطقه می‌شوند و از همه توان خود علیه اهالی استفاده می‌کنند. تعداد زیادی از اهالی این منطقه را بازداشت کرده و خسارات زیادی نیز به اموال مردم وارد کرده‌اند. هدف آن‌ها به زانو در آوردن اهالی العیسویه است.“

در ادامه گزارش آمده است: درگیری‌ها تقریبا به صورت روزانه و همراه با هجوم گسترده نظامیان اشغالگر به تعداد زیاد در این منطقه آغاز می‌شود. اشغالگران علاوه بر زخمی کردن تعداد زیادی از اهالی منطقه و ضرب و جرح عده‌ای دیگر، شماری از آن‌ها را نیز بازداشت کردند.

صالح الطویل، اسیر آزاد شده فلسطینی، گفت: ”آن‌ها هر کس را می‌بینند اعم از صاحبان مغازه‌ها یا دانش‌آموزانی که در خیابان‌ها و کوچه‌ها تردد می‌کنند، مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند. “

این خبرنگار افزود: اهالی قدس اعم از زن و مرد، پیر و جوان، کوچک و بزرگ با اقدامات سرکوبگرانه صهیونیست‌ها روبرو هستند، اما هیچ یک از این اقدامات عزم و اراده آن‌ها را برای مقابله با اشغالگران سست نمی‌کند.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!