برگزاری نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش در شیراز


موسوی گفت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش از 21 تا 24 آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار خواهد شد.

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «سید محمود موسوی» از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش خبر داد و گفت: این نمایشگاه از 21 تا 24 آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شهرک گلستان شیراز برگزار می شود.


مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 6 هزار متر مربع با حضور بیش از 55 شرکت در قالب 175 غرفه در شیراز برگزار می شود و این شرکت ها محصولات خود را معرفی و عرضه خواهند کرد.

وی تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه در شرایط اقتصادی کنونی و با وجود تحریم های ظالمانه به همت والایی نیاز دارد.

موسوی ادامه داد:
60 درصد شرکت کنندگان این نمایشگاه از سایر استانه ای کشور خواهند بود و زمان بازدید از نمایشگاه از ساعت 16 تا 21 است.


وی اضافه کرد: در این نمایشگاه نمایندگان خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه، آلمان و کره جنوبی نیز محصولات خودرا عرضه می کنند.

«امیر خرم»،مجری برگزاری نمایشگاه نیز از رشد 30 درصدی مشارکت کنندگان در این دوره نمایشگاه ها علیرغم وجود تحریم ها خبر داد و عنوان کرد که در شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات سرمایش و گرمایش شیراز بیش از 70 درصد مشارکت کنندگان، واحدهای تولیدی هستند.


گفتنی است با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس کارگاه‌های آموزشی با محوریت تکنولوژی های نوین در ارتباط با این عنوان در محل نمایشگاه به صورت روزانه نیز برگزار می شود.

پایان پیام/664


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ