پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

علوی: 3 قسط قرارداد ویلموتس پرداخت می‌شود/ درباره مطالبات‌مان نامه‌ای به رئیس فیفا ارسال کرده‌ایم


علوی: 3 قسط قرارداد ویلموتس پرداخت می‌شود/ درباره مطالبات‌مان نامه‌ای به رئیس فیفا ارسال کرده‌ایم

امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که سومین قسط قرارداد ویلموتس هم به این مربی پرداخت خواهد شد و مشکلی بابت حضورش در ایران وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره مشکلات قراردادی مارک ویلموتس و پرداخت مطالبات این مربی گفت: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این زمینه تلاش‌های گسترده‌ای انجام داده است. آقای تاج به همراه اعضای هیئت رئیسه، در چند ماه اخیر به خصوص دو هفته‌ای که گذشت، تلاش زیادی انجام دادند تا دستمزد کادرفنی تیم ملی پرداخت شود.

وی افزود: مباحثی که در زمینه پرداخت دستمزد ویلموتس صورت گرفت، عمدتاً مباحثی بود که در برخی رسانه‌های خارجی مطرح شد. باید از رسانه‌های داخلی تشکر کنم که با آرامش این موضوع را پیش بردند و راهنمایی آنها کمک زیادی به ما کرد تا فضا در آرامش پیش برود. همچنین درباره موضوع محل میزبانی دیدار تیم ملی مقابل عراق نیز در رسانه‌های خارجی اخباری منتشر شد که عمدتاً درست نبود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به این مسئله که آیا فدراسیون فوتبال ایران بازی در بصره را تأیید کرده بود یا نه، اظهار داشت: چنین مسئله‌ای نبود و موضع تأیید یا نفی این موضوع در اختیار فدراسیون فوتبال نبود. این تصمیمی بود که فیفا باید می‌گرفت. اگر به خاطر داشته باشید مرداد ماه بود که فیفا با اعزام ناظر و بازرس به بصره تصمیم گرفت میزبانی بازی‌ها را به بصره بدهد و بازی هنگ‌کنگ هم در کشور عراق برگزار شد، اما پس از برگزاری این بازی شایعاتی مبنی بر تغییر محل بازی مطرح شد. هیچ توافقی میان ایران و عراق نبود و این خبر عاری از واقعیت بود، چون فیفا باید در این زمینه تصمیم می‌گرفت. کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در نهایت به صورت رسمی اعلام کرد این بازی در امان، پایتخت کشور اردن برگزار می‌شود.

علوی با بیان اینکه فیفا هنوز به صورت رسمی موضوع برگزاری بازی عراق - ایران در امان را به فدراسیون ابلاغ نکرده است، افزود: از چند وقت پیش بحث اعزام تیم ملی در جریان بوده است و خوشبختانه برای دریافت ویزا اقدامات لازم صورت پذیرفت. تیم ملی هم در موعد مقرر راهی اردن می‌شود. نگرانی‌هایی که درباره محل میزبانی وجود داشت مرتفع شد و تیم ملی سه‌شنبه عازم اردن خواهد شد و اخبار و اطلاعات خوبی هم به زودی اعلام می‌شود.

وی درباره موضوع پرداخت دستمزد مارک ویلموتس و اینکه گفته می‌شد شاید او برای بازی با عراق روی نیمکت حضور نداشته باشد، گفت: این مسئله به طور کامل توسط رئیس فدراسیون فوتبال پیش رفت. تأمین منابع صورت گرفت و این پول به یکی از کشورهای همسایه ارجاع شد تا انتقال پول به حساب سرمربی تیم ملی صورت بگیرد. با این حال انتقال پول محقق نمی‌شد که با تلاش‌های صورت گرفته و ارتباطاتی که برقرار شد، سه قسط قرارداد ویلموتس پرداخت می‌شود. اکنون آقای تاج هم برای برگزاری مجمع هیئت فوتبال استان خراسان رضوی در شهر مشهد حضور دارد که در این مدت تماس‌های متعددی با ویلموتس داشته و سایر امورات تیم ملی هم به سازمان تیم های ملی سپرده شده است تا کارها به خوبی پیش برود و مشکلی وجود ندارد.

«در یکی دو روز آینده هم اخبار جالب توجهی در این زمینه از زبان مهدی تاج مطرح خواهد شد تا تلاش‌های صورت گرفته و اتفاقاتی که رخ داده را به گوش همه برسانیم.»، سخنگوی فدراسیون فوتبال با بیان این جمله درباره مشکلات انتقال پول سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: ما در گذشته می‌توانستیم از طریق فیفا این پول را انتقال بدهیم که این راه بسته شد. هرچند به تازگی نامه‌ای هم به رئیس فیفا ارسال شده و پیگیر مطالبات‌مان از فیفا هم هستیم.

علوی در واکنش به این مسئله که آیا برای حضور اینفانتینو، رئیس فیفا در ایران برای تماشای یکی از بازی‌های لیگ نامه‌ای به فدراسیون آمده است یا نه، اظهار داشت: اجازه بدهید در این زمینه در موعد مقرر صحبت کنیم، چون در حال حاضر تمرکز فدراسیون روی تیم ملی است.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ