پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

نیروهای امدادی و عملیاتی خراسان جنوبی آماده باش هستند


نیروهای امدادی و عملیاتی خراسان جنوبی آماده باش هستند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به وقوع چند زمین لرزه در شهرستان سربیشه، نیروهای امدادی و عملیاتی در این استان با دستور استاندار در حالت آماده باش کامل هستند.

ابوالحسن میرجلیلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از شب گذشته تاکنون ۹ زمین لرزه بین یک تا ۳.۷ ریشتر در شهرستان سربیشه ثبت شده است.

وی بیان کرد: سه زمین لرزه بالای سه ریشتر از ساعت ۸:۴۹ صبح امروز تاکنون گزارش شده که در حدود ۲۶ کیلومتری جنوب غرب شهر سربیشه و شهر مود در عمق پنج کیلومتری بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه تعداد زلزله‌ها به تناوب کم و زیاد می‌شود و از طرفی استان زلزله‌ خیز هستیم با دستور استاندار خراسان جنوبی تمامی دستگاه‌های امدادی و عملیاتی در حالت آماده باش کامل به مدت ۲۴ ساعت قرار گرفتند.

وی افزود: تاکنون هیچ گونه خسارت جانی یا مالی در شهرستان سربیشه گزارش نشده است اما تمامی دستگاه‌ها آماده هستند تا به محض کوچکترین حادثه امدادرسانی لازم انجام شود.

فرماندار سربیشه هم گفت: شورای مدیریت بحران شهرستان تا دقایقی دیگر آغاز می‌شود و تمامی دستگاه‌های امدادی و عملیاتی شهرستان در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند.

محمد محمدی افزود: تاکنون هیچ گونه خسارت جانی یا مالی در شهرستان و روستاها گزارش نشده است.

وی اظهار داشت: با توجه به تعدد زمین لرزه‌ها، آمادگی شرط عقل است اما هیچ موضوع خاصی وجود ندارد و مردم نیز فضاها را رصد می‌کنند.

فرماندار سربیشه از مردم خواست ضمن حفظ آرامش و خونسردی خود، نکات ایمنی را برای احتمال وقوع زلزله‌های بزرگتر رعایت کنند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ