اینستاگرام

مدل های خط چشم رنگی جدید و حرفه ای برای خانم های جوان


یکی از مهم ترین بخش های میکاپ چشم کشیدن خط چشم رنگی یا مشکی است که اگر بدرستی انجام نشود ممکن است آرایش چشم ها کامل به نظر نرسد بنابراین بهتر است در هنگام کشیدن خط چشم دقت لازم را داشته باشید و از مدلی استفاده نمایید که با فرم چشم های شما مطابقت و همخوانی داشته باشد. مدل های خط چشم رنگی با جدیدترین متدها خط چشم باعث فرم بخشیدن به چشم ها می شود و...

تبليغ

یکی از مهم ترین بخش های میکاپ چشم کشیدن خط چشم رنگی یا مشکی است که اگر بدرستی انجام نشود ممکن است آرایش چشم ها کامل به نظر نرسد بنابراین بهتر است در هنگام کشیدن خط چشم دقت لازم را داشته باشید و از مدلی استفاده نمایید که با فرم چشم های شما مطابقت و همخوانی داشته باشد.

مدل های خط چشم رنگی با جدیدترین متدها

خط چشم باعث فرم بخشیدن به چشم ها می شود و شما می توانید از انواع مدل های خط چشم باریک یا ضخیم برای کشیدن خط چشم استفاده نمایید. در ادامه مدل هایی از خط چشم رنگی دخترانه و زنانه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

مدل خط چشم رنگ روشن و رنگ تیره

خط چشم های رنگی باعث درخشش طبیعی چشم ها می شوند و زیبایی چشم ها را چند برابر می کنند بنابراین بهتر است شما برای ایجاد تنوع در مدل خط چشم خود از این خط چشم ها استفاده کنید.

خط چشم های رنگ روشن و تیره را بهتر است با توجه به رنگ سایه و رنگ چشم ها و رنگ پوست خود انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید چشم هایتان جذاب و خاص تر به نظر برسد بهتر است خط چشم های رنگ روشن را انتخاب نمایید و برای سایه چشم هایتان نیز از رنگ های خاص استفاده کنید تا جذابیت میکاپ چشم هایتان تکمیل شود.

خط چشم ها رنگ روشن و تیره در انواع رنگ های بنفش و آبی و قهوه ای و سبز زیتونی و شکلاتی و سرمه ای و فیروزه ای و آبی براق و خاکستری و سفید و نقره ای و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از این رنگ های خط چشم به سلیقه شما بستگی دارد.

اگر تمایل دارید چشم هایتان درخشش خاصی داشته باشد بهتر است از خط چشم بنفش استفاده کنید همچنین این رنگ خط چشم برای چشم ها با فرم مختلف انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود.

خط چشم آبی نفتی نیز با هر رنگ پوستی مطابقت و همخوانی دارد و شما می توانید با استفاده از این رنگ خط چشم از هر رنگ لباسی استفاده نمایید همچنین خط چشم آبی برای چشم های قهوه ای مناسب می باشد.

خط چشم سبز زیتونی نیز برای چشم های فندقی و قهوه ای مناسب است و اگر شما تمایل دارید چشم هایتان جذاب و منحصر به فرد به نظر برسند بهتر است از این رنگ زیبای خط چشم استفاده کنید.

خط چشم شکلاتی برای هر رنگ چشمی بهترین انتخاب می باشد و این خط چشم ظاهری طبیعی به چشم های شما می بخشد و باعث می شود تا چهره تان گرم تر به نظر برسد.

خط چشم رنگ روشن و رنگ تیره

خط چشم آبی

خط چشم سفید

مدل خط چشم زنانه فیروزه ای

خط چشم شیک

خط چشم سرمه ای

مدل خط چشم دخترانه رنگ روشن

خط چشم آبی و مشکی

مدل خط چشم جدید

خط چشم مجلسی

اگر تمایل دارید خط چشم رنگی را جایگزین خط چشم مشکی کنید بهتر است از خط چشم خاکستری ذغالی استفاده نمایید همچنین از این رنگ خط چشم می توانید برای مشکی تر کردن چشم ها در آرایش چشم دودی استفاده نمایید.

اگر تمایل دارید خط چشم تان رنگی زیبا و متفاوت داشته باشد بهتر است از خط چشم آبی براق استفاده کنید این رنگ آنقدر روشن و قوی می باشد که شما می توانید با کشیدن خطی باریک روی پلک چشم هایتان آرایش صورت خود را کامل کنید.

خط چشم فیروزه ای دارای رنگ ملایم و جذابی است و شما می توانید با کشیدن خط چشم فیروزه ای روی پلک بالا و پایینی تان چشم هایتان را روشن و زیباتر کنید.

اگر تمایل دارید چشم هایتان گرمی طبیعی داشته باشید بهتر است از خط چشم سفید استفاده کنید همچنین این رنگ خط چشم باعث می شود تا چهره شما شاداب و به نظر برسد و آرایش چشم به روز و منحصر به فردی داشته باشید.

خط چشم صورتی

خط چشم مشکی و طلایی

خط چشم زنانه مجلسی

خط چشم دخترانه

خط چشم زرد

مدل خط چشم شیک

خط چشم زنانه رنگ روشن

خط چشم زرد

خط چشم بنفش و شیک

خط چشم آبی زنانه

مدل خط چشم رنگ روشن

خط چشم آبی روشن

خط چشم جذاب زنانه

در این مطلب تصاویری از انواع مدل خط چشم رنگی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم با مشاهده آن ها بتوانید خط چشم با رنگ و مدلی مناسب را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ