پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

زنجان در آماده‌باش کامل


استاندار زنجان از آمادگی کامل استان برای مقابله با هرگونه بحران در استان خبر داد.

تبليغ

فتح‌الله حقیقی در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا با اشاره به زمین لرزه بامداد امروز در استان آذربایجان‌شرقی و احساس شدن آن در زنجان، اظهار کرد: برای مقابله با هر بحرانی، به همه فرمانداران و ستادهای بحران استان و شهرستان‌ها اعلام آماده‌باش کامل داده شده است.

وی با اشاره به این‌که خوشبختانه زلزله تاکنون خسارتی در زنجان نداشته است، اظهار کرد: برای اطمینان روستاهایی که در مرز بین زنجان و آذربایجان شرقی قرار دارند، مورد بررسی قرار گرفتند که خوشبختانه اتفاق خاصی در این‌ مناطق نیز گزارش نشده است.

نماینده عالی دولت در استان زنجان از آمادگی استان برای کمک به مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی خبر داده و افزود: با استاندار آذربایجان شرقی در همین رابطه تماس گرفتیم که به‌محض اعلام نیاز بلافاصله نیروها و لوازم موردنیاز به مناطق زلزله‌زده اعزام خواهد شد.

استاندار زنجان با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از بیمارستان‌های شهر زنجان در ساعات اولیه پس از زلزله، تصریح کرد: اکثر بیماران کسانی بودند که در این زلزله دچار ترس شده بودند.

این مسئول با اشاره به دستور مداوای مصدومان احتمالی در کلیه بیمارستان‌های استان، تصریح کرد: طبق دستور صادره، کلیه افرادی که به دلیل وقوع زلزله دچار مصدومیت شده‌اند باید رایگان درمان شوند.

وی یادآور شد: در جلسه مدیریت بحران استان که صب امروز تشکیل شد، نحوه کمک به هم‌وطنان آسیددیده آذربایجان شرقی بررسی و آمادگی استان برای مواقع بحرانی مورد بررسی قرار گرفت.

حقیقی از آماده‌باش کامل زنجان برای مقابله با هرگونه بحران خبر داد و گفت: هیچ‌گونه مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ