اینستاگرام

٣٠٠ نیروی امدادی آذربایجان‌غربی آماده‌ اعزام به مناطق زلزله‌زده


ارومیه- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: ٣٠٠ نیروی امدادی به همراه اعضای ستادی جمعیت هلال‌احمر این استان در آماده‌باش کامل بوده و در صورت نیاز با تجهیزات امدادی به مناطق زلزله‌زده اعزام می‌شوند.  

تبليغ

رضا مسافر روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به وقوع زمین‌لرزه در آذربایجان‌شرقی تمامی نیروهای امدادی آذربایجان‌غربی در آماده‌باش کامل قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌غربی در موقع نیاز نسبت به اعزام نیرو و انتقال تجهیزات امدادی به آذربایجان‌شرقی اقدام می‌کند.

وی بیان کرد: تاکنون گزارشی از خسارت احتمالی در داخل استان دریافت نشده ولی آماده‌باش تیم‌های امداد و نجات تمام شهرهای استان همچنان ادامه دارد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: این آماده‌باش برای مقابله با بروز پس‌لرزه‌های احتمالی در منطقه است تا در صورت نیاز پشتیبانی کامل صورت گیرد.

ساعت ۲:۱۷ بامداد امروز /جمعه/ زمین‌لرزه‌ای به بزرگ ۵.۹ حوالی منطقه «ترک» در شرق آذربایجان‌شرقی را لرزاند که در ارومیه نیز با فاصله حدود ۲۵۰ کیلومتری از کانون زلزله احساس شد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ