اینستاگرام

اجازه نمی‌دهیم اعتماد مردم به کمیته امداد مخدوش شود


زنجان – ایرنا – رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با توجه به اینکه مردم به این نهاد اعتماد دارند از آن مراقبت می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم این مهم مخدوش شود.

تبليغ

سید مرتضی بختیاری شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران زنجان افزود: تاکنون گزارشی از طلاق های صوری بین زوجین به منظور تحت پوشش قرار گرفتن خانم در کمیته امداد وصول نشده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، با بیان اینکه تسهیلاتی که به مددجویان این نهاد پرداخت می شود با همکاری بانک هاست، اظهار داشت: از صفر تا صد این پرداخت ها و چگونگی استفاده از آن توسط ناظران این نهاد پایش می شود و بر این اساس در هفت ماهه گذشته از سالجاری تسهیلاتی از مسیر اصلی خود منحرف نشده است.

بختیاری ادامه داد: کارآفرینانی که انگیزه، آمادگی و اهلیت داشته باشند تا برای ۱۰ مددجوی کمیته امداد اشتغال و آموزش ارائه دهند برای آنها ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.

وی تاکید کرد: در سطح کشور با یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان ۶۳ هزار اشتغال از سوی این نهاد ایجاد شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: اگر تا پایان امسال چهار هزار طرح مورد تایید قرار گیرد تعداد اشتغال به ۱۷۰ هزار مورد خواهد رسید.

بختیاری تعداد مراکز نیکوکاری در کشور را سه هزار مورد اعلام کرد و افزود: در این مراکز کارها توسط خود مردم انجام و مساجد پایگاه های نیکوکاری معتمدین می شود تا با اشرافیت، نیازمندان را شناسایی و نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از اقدامات در کمیته امداد نیز در دست برون سپاری است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ