پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

همه مشکلات کشور به دلیل غفلت و دوری از مفاهیم قرآن است


همه مشکلات کشور به دلیل غفلت و دوری از مفاهیم قرآن است

عضو هیات امنای سازمان دارالقرآن‌الکریم با قدردانی از مدیریت مدبرانه مهدی قره‌شیخلو بر این سازمان، گفت: همه توفیقات ما به دلیل عمل به دستورات قرآن و تمام مشکلاتی که در کشور داریم به دلیل دور بودن از مفاهیم قرآن است.

به گزارش خبرنگار گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، «عباس سلیمی» در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان دارالقرآن الکریم که امروز (سه شنبه، ۱۴ آبان ماه) در محل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه اصل نظام جمهوری اسلامی، خون شهدا و پست و منصب ها امانت هستند، گفت: استاد حاج مهدی قره شیخلو، نور چشم بنده است و از نوجوانی تاکنون در سازمان دارالقرآن الکریم به خوبی خدمت کرده است.

عضو هیات امنای سازمان دارالقرآن الکریم افزود: ان شاءالله حرکت قرآنی کشورمان با قوت ادامه یابد و از وجود استاد قره شیخلو در این زمینه حتما استفاده می شود.

وی اضافه کرد: آقای قره شیخلو سازمان دارالقرآن را با تدبیر، شجاعت و آزادگی، مدیریت کرد و منشا آثار و برکات زیادی در حوزه قرآنی در کشور شد.

سلیمی تاکید کرد: حتما استاد اخوان مسیر سازمان دارالقرآن را به خوبی و در پی حمایت های مادی و معنوی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی ادامه می دهد.

وی اضافه کرد: همه توفیقات ما به دلیل عمل به دستورات قرآن و تمام مشکلاتی که در کشور داریم به دلیل دور بودن از مفاهیم قرآن است.

پایان پیام/397


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ