با فرا رسیدن فصل زمستان بسیاری از افراد برای گرم نگه داشتن خود و جلوگیری از سرما خوردگی به دنبال پوششی مناسب و شیک هستند به طوری که کاملا به روز و جدید نیز باشد. بسیاری از خانم ها با توجه به سلیقه ایی که دارند به دنبال انواع و طرح های مختلف لباس های زمستانی هستند که در آن ایده های جالب و منحصر به فردی به کار رفته باشد، انواع شال و کلاه بافتنی دخترانه و زنانه از جمله این لباس های زمستانی محبوب است که در ادامه با جدیدترین مدل های آن آشنا خواهید شد.

لباس های بافتنی در این فصل طرفداران مخصوص به خود را دارند که در این میان می توان به شال گردن و کلاه بافتنی نیز اشاره کرد. ست کردن شال و کلاه با هم دیگر تاثیر بسیاری در تیپ و ظاهر افراد دارد و باعث می شود فرد ظاهر بسیار جذابی داشته باشد.

مدل های زیبای شال و کلاه بافتنی دخترانه

امروزه ما در دنیای مد شاهد تولید مدل های مختلف و کاملا جذابی از البسه و پوشش برای همه افراد در سایزهای مختلف هستیم، بنابراین ما می توانیم خیلی راحت به دنبال آنچه هستیم در دنیای مد باشیم که لباس های زمستانی و بافتنی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

خانم های با سلیقه و هنرمند می توانند در فصل پاییز و زمستان برای خود و خانواده خود با استفاده از کامواهای رنگی مدل های مختلف و زیبایی از لباس های بافتنی به خصوص کلاه بافتنی ه و شال گردن را ببافند و از هنر نمایی خود لذت ببرند. بافتنی های جدید و به روز تنوع بالایی در طرح و مدل دارند و مطمئنا توجه افراد با سلایق مختلف را نیز به خود جلب می نمایند.

در ادامه مدل های مختلف و بسیار شیک شال و کلاه بافتنی دخترانه را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

شال و کلاه بافت

کلاه بافتنی شیک دخترانه

شال و کلاه خاص و شیک همراه با دستکش

کلاه بافت دخترانه بسیار زیبا

مدل شال و کلاه دکمه ای بسیار جالب

مدلی بسیار زیبا از شال و کلاه زمستانی

نمونه ای از کلاه بافت دخترانه

مدل بسیار جالبی از شال و کلاه بافت با دستکش

کلاه و شال گردن بافت جدید

کلاه بافت دخترانه شیک

مدل کلاه و شال جدید زنانه

شال گردن و کله بافت ساده و زیبا

شال و کلاه شیک دخترانه

شال گردن بافتنی جدید

مدل شال و کلاه بافت دخترانه

شال و کلاه بافت بسیار زیبا دخترانه

شال و کلاه بافتنی زیبا برای دختر بچه ها

شال و کلاه زیبا و شیک دخترانه

جدیدترین مدل شال و کلاه بافت زنانه

مدل شال و کلاه بافتنی جدید

مدل کلاه بافتنی جدید

مدل شال و کلاه بسیار زیبا دخترانه

مدل کلاه بافت دخترانه

مدل شال و کلاه با جدید و شیک دخترانه

مدل کلاه بافت با طرحی خاص

کلاه بافتنی شطرنجی زیبا

مدل بسیار زیبا شال و کلاه بافت

حال که با جدیدترین و شیک ترین مدل های شال و کلاه بافت آشنا شدید، مطمئنا می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. البته در صورت تمایل می توانید از دیگر مدل ها و همچنین آموزش های متنوع و زیبا در رابطه با بافت انواع لباس های بافتنی در بخش بافتنی مجله هنر در خانه دیدن نمایید.