پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

اسیر اردنی: به حمایت خود از محور مقاومت افتخار می‌کنم


اسیر اردنی: به حمایت خود از محور مقاومت افتخار می‌کنم

دختر جوان اردنی که اخیرا از زندان رژیم صهیونیستی آزاد شده است گفت به موضع خود در حمایت از محور مقاومت و سوریه افتخار می‌کنم.

تبليغ

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تلویزیون المیادین، دختر جوان اردنی که اخیرا از زندان رژیم صهیونیستی آزاد شده است گفت به موضع خود در حمایت از محور مقاومت و سوریه افتخار می‌کنم.

"هبه اللبدی" گفت: نیرو‌های رژیم اشغالگر اسرائیل من را پس از جدا کردن از مادرم و با شیوه‌ای غیر انسانی بازداشت کردند. آن‌ها من را در زندان با انواع شکنجه‌های روحی و روانی، آزار می‌دادند. من دو گزینه بیشتر نداشتم؛ یا باید کاری می‌کردم که به واسطه اعتصاب غذا آزاد شوم و یا شهادت را قبول می‌کردم. من به مدت ۸ روز در زندان "دامون" رژیم صهیونیستی زندانی بودم و در این مدت با "اسراء الجعابیص" (زن اسیر و مجروح فلسطینی) دیدار کردم.

وی در ادامه افزود: بازجویان صهیونیست درباره سفر اخیرم به لبنان از من سؤال می‌پرسیدند. من به موضع خود در حمایت از مقاومت، محور مقاومت و سوریه افتخار می‌کنم. افسر بازپرس شاباک (سازمان اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی) در جریان تحقیقات از من در زندان، از میزان محبتم به سوریه تعجب می‌کرد. نظامیان صهیونیست پس از اینکه اعتصاب غذای خود را شروع کردم من را در انفرادی قرار داده و به لحاظ روحی دچار ترس و هراس می‌کردند. من دیوار ترس را در مقابل رژیم اشغالگر شکستم و از همه اسیران زن فلسطینی می‌خواهم این دیوار را بشکنند.

اللبدی در پایان گفت: من از مقامات اردنی می‌خواهم آنگونه که به وضعیت من توجه کردند به وضعیت سایر اسرای اردنی نیز توجه کنند.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ