پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

رژیم صهیونیستی 600 بار حقوق روزنامه‌نگاران فلسطینی را نقض کرد


رژیم صهیونیستی 600 بار حقوق روزنامه‌نگاران فلسطینی را نقض کرد

تهران-ایرنا- سندیکای روزنامه نگاران فلسطین روز پنجشنبه اعلام کرد، رژیم صهیونیستی در سالجاری میلادی، 600 بار حقوق روزنامه‌نگاران و عکاسان فلسطینی در حین انجام وظیفه را نقض کرده است.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری آناتولی، در بیانیه این سندیکا آمده است: ارتش اشغالگر اسرائیل با شلیک به سوی روزنامه‌نگاران ۶۰ تن از آنان را زخمی کرده است، بطوری که برخی از آنان همچنان از اثرات ناشی از آن رنج می‌برند و تحت درمان قرار دارند.

این سندیکا اعلام کرد، برخی از این روزنامه‌نگاران در جریان پوشش راهپیمایی بزرگ بازگشت که هر جمعه در مرز غزه و سرزمین‌های اشغالی برگزار می‌شود، هدف گلوله ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند.

براساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی همچنین بیش از ۱۷۰ بار اقدام به ضرب و جرح روزنامه نگاران کرده و با ممانعت از کار این روزنامه‌نگاران، آنها را بازداشت کرده است.

سندیکای روزنامه نگاران فلسطین در پایان اعلام کرد، ۱۸ تن از اصحاب رسانه همچنان در زندان‌های رژیم صهیونیستی در بازداشت قرار دارند.

راهپیمایی‌های بزرگ بازگشت از ۳۰ مارس گذشته (۱۰ فروردین سال ۹۷)، جمعه هر هفته همچنان در طول نوار مرزی غزه با سرزمین‌های اشغالی در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا به قدس و محاصره نوار غزه برگزار می‌شود.

شمار شهدای فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت از آغاز تاکنون به ۳۲۷نفر رسیده است و بیش از ۱۸هزار نفر دیگر نیز در این تظاهرات مسالمت آمیز به دست ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شده‌اند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ