اینستاگرام

کاردستی درباره ورزش با موضوعات ورزشی متفاوت برای کودکان و نوجوانان


مجموعه ای زیبا و دوست داشتنی از انواع کاردستی درباره ورزش را این مطلب گردآوری کرده ایم که دوستداران و علاقمندان به این مدل کاردستی ها با همراهی این مطلب می توانند نظاره گر وسایل ورزشی و زمین بازی باشند که با لوازم و ابزارهای ساده همچون کاغذ، مقوا، کارتون، جعبه کفش و … ساخته شده اند. ایده های خلاقانه برای ساخت کاردستی درباره ورزش هر یک از کودکان...

تبليغ

مجموعه ای زیبا و دوست داشتنی از انواع کاردستی درباره ورزش را این مطلب گردآوری کرده ایم که دوستداران و علاقمندان به این مدل کاردستی ها با همراهی این مطلب می توانند نظاره گر وسایل ورزشی و زمین بازی باشند که با لوازم و ابزارهای ساده همچون کاغذ، مقوا، کارتون، جعبه کفش و … ساخته شده اند.

ایده های خلاقانه برای ساخت کاردستی درباره ورزش

هر یک از کودکان و نوجوانان ممکن است طرفدار یک رشته و یا چندین رشته ورزشی باشند، به همین منظور در ادامه می توانید کاردستی های خلاقانه و زیبا که به شکل وسایل مختلف مورد نیاز رشته های ورزشی ساخته شده اند را مشاهده کنید.

کاردستی زمین بسکتبال

بسکتبال از جمله ورزش های گروهی می باشد که مانند هر ورزش دیگری قوانین خاص مربوط به خودش را دارد. زمین بازی بسکتبال مستطیلی شکل است و دارای دو تخته بسکتبال می باشد که به کمک دو میله در دو طرف زمین قرار می گیرند. به هر یک از این تخته ها یک حلقه وصل می شود و هر به حلقه نیز تور بسکتبال آویزان می گردد. برای درست کردن کاردستی زمین بسکتبال یا ماکت بسکتبال می توان از وسایل مختلفی استفاده کرد و به صورت نمونه های زیر، این مدل کاردستی درباره ورزش را ساخت.

خلاقیت در کاردستی زمین بسکتبال

مدل کاردستی ورزشی زیبا ساخته شده با وسایل ساده

ساخت کاردستی با مقوا به شکل زمین بسکتبال

ساخت کاردستی با وسایل بازیافتی به شکل تور پسکتبال

ساخت زمین و تور بسکتبال حرفه ای با کارتن

کاردستی فوتبال دستی

برای ساخت این نمونه کاردستی به و سایلی همچون جعبه کفش، مقوای سبز رنگ، گیره لباس، ماژیک آبی و قرمز، خط کش، سیخ چوبی و توپ تنیس روی میز نیاز دارید تا بتوانید یک کاردستی زیبا به شکل فوتبال دستی بسازید.

ساخت کاردستی با جعبه کفش و مقوا به شکل زمین فوتبال دستی

ساخت کاردستی با گیره و سیخ چوبی برای ساخت وسایل ورزشی

کاردستی توپ و دروازه

در مطالب پیشین آرگا، مدل های زیبا از ساخت کاردستی پسرانه را به اشتراک گذاشتیم. یکی از وسایل ورزشی بسیار جذاب برای پسربچه ها توپ فوتبال می باشد و اغلب آنان علاقه خاصی به فوتبال بازی کردن دارند.

یکی از کاردستی های سرگرم کننده و در عین حال بسیار جذاب که در این مطلب در اختیار شما علاقمندان به کاردستی درباره ورزش قرار خواهیم داد، چند نمونه کاردستی توپ و دروازه است که با وسایلی ساده و کمی خلاقیت می توان کودکان و نوجوانان به ویژه پسربچه ها را در زمینه ساخت این مدل کاردستی کمک کرد.

ساخت با وسایل ساده و در دسترس

کاردستی ورزشی زیبا به شکل توپ و دروازه

مدل های متنوع کاردستی وسایل ورزشی

رشته های ورزشی دیگری نیز وجود دارد که با ساخت کاردستی وسایل مورد نیاز این رشته می توان ضمن این که خلاقیت و میزان توانمندی کودکان و نوجوانان را سنجید، همچنین آن ها را با این رشته های ورزشی آشنا کرد و بدین وسیله آن ها را به سمت ورزش مورد علاقه شان سوق داد. در اینجا نمونه های زیبا از کاردستی میز بیلیارد، ورزش طناب زنی، هاکی، زمین فوتبال و فوتبال ساحلی را می توانید ملاحظه کنید.

مدل کاردستی میز بیلیارد ساخته شده با کارتن

خلاقیت در ساخت کاردستی در رابطه با رشته های ورزشی

ساخت کاردستی با کاغذ به شکل های ساده و خلاقانه

کاردستی زمین هاکی با وسایل ساده

ساخت کاردستی با رول دستمال کاغذی به شکل آدمک طناب زن

کاردستی فوتبال ساحلی برای دختربچه ها

ساخت مدل ورزشی با خمیر بازی

امیدواریم از مشاهده انواع مدل کاردستی درباره ورزش لذت برده باشید و با الگو برداری از این مدل ها بتوانید، کاردستی ورزش مورد علاقه خود را به راحتی بسازید. برای دیدن انواع مدل کاردستی کلیک نماید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ