پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

فال ابجد امروز / 16 آبان ماه


فال ابجد امروز / 16 آبان ماه

رکنا : فال ابجد امروز را شما خوانندگان عزیز براساس ماه تولدتان می توانید در سایت رکنا مطالعه کنید.

تبليغ

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : د - ب - د

تعبیر : اتفاقات خوبی برای تان در راه است و زندگی تان را دستخوش تغییرات بسیار مثبتی میکند آنها را به فال نیک بگیرید و از موقعیت به وجود آمده لذت ببرید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : ب - آ - ب

تعبیر : کار مهمی را که آغاز کرده اید با موفقیت به اتمام می رسانید و از این طریق موفقیت و پیشرفت های خوبی حاصل خواهید کرد و موجب می شود تا مورد توجه افراد مهم قرار بگیرید.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : آ - ب - آ

تعبیر : شما از جایگاه خوبی در زندگی برخوردار هستید و به همین دلیل باید حسادت بسیاری از افراد را به جان بخرید. اگر می خواهید از جانب آنها گزندی به شما نرسد بهتر است که از آنها دوری کنید و خیلی در نظرشان نباشید.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : د - ج - ج

تعبیر : نوزاد خوش یمن و خوش قدمی در راه دارید که زندگی تان را دستخوش تغییرات بزرگ می کند پس برای این امر ناراحت نباشید چراکه این کودک رزق و روزی فراوانی با خودش به همراه دارد.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : ب - آ - ج

تعبیر : شما از قلبی مهربان و اخلاقی بسیار خوبی برخوردار هستید که همگان به این دلیل شما را مورد ستایش قرار می‌دهند اما ممکن است اتفاقات ناگواری برایتان رخ دهد و به طور کلی روحیات شما را تغییر دهد، بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و زندگیتان را از سر بگیرید.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : آ - آ - د

تعبیر : مال اندوزی های فراوان تان شما را از خانواده و اطرافیان دور خواهد کرد و موجب می شود تا رفتارهای شان با شما بسیار نامناسب شود. بهتر است که تعادل را در زندگی خود حفظ نمایید و از حرص و طمع به دور باشید.

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : آ - د - آ

تعبیر : به خودتان اطمینان داشته باشید هر چند که موقعیت های بسیار مناسبی را از دست داده‌اید و هم اکنون نمی دانید که باید چه بکنید اما اگر نگاهی به اطرافتان بیاندازید متوجه خواهید شد که راه رسیدن به آرزوهای تان خیلی هم ناهموار نیست و اگر بخواهید می توانید با آنها دست پیدا کنید.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : د - د - ب

تعبیر : انسان های پاک و درستکاری در اطرافتان وجود دارند که در هر گرفتاری با شما همراه هستند و هیچ گاه پشت تان را خالی نخواهند کرد، پس بسیار هوای آنها را داشته باشید و سعی نکنید که از آنها سوء استفاده کنید.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ج - ج - د

تعبیر : شما هیچ گاه از راه عقل و منطق خارج نمی شوید و تمامی امورت خود را به درایت انجام می دهید اما به زودی حوادثی روی می دهد که مجبور میشوید با احساسات تان تصمیم بگیرید.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : ب - آ - د

تعبیر : مسافرتی طولانی در پیش دارید که برایتان با موفقیت های بسیاری همراه خواهد بود شما در این سفر به خوبی می درخشید و توجه افراد بسیاری را در زمینه شغلی جلب می کنید.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : د - د - ب

تعبیر : حرفهایی بر زبان تان جاری می شود که هیچ اعتقادی به آنها ندارید و در واقع با این کار فقط قصد خودنمایی و جلب توجه دیگران را دارید. بهتر است که مراقب حرفهایی که می زنید باشید چراکه در آینده ممکن است دست تان رو شود.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : آ - ج - آ

تعبیر : خبرهایی در رابطه با مسائل کاری به شما خواهد رسید که موجب موفقیت فراوان شما خواهد شد و با این اتفاق رشد و ترقی خوبی داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ