واکنش سرمربی دورتموند به برد برابر کونته


لوسین فاوره، سرمربی دورتموند بعد از پیروزی 3-2 این تیم مقابل اینترمیلان از بازیکنانش به خاطر عملکرد عالی در این بازی تقدیر کرد و پیروزی تیمش را به هواداران تبریک گفت. نوشته واکنش سرمربی دورتموند به برد برابر کونته اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

واکنش سرمربی دورتموند به برد برابر کونته

فاوره: تبریک می‌گویم، مقابل اینتر عالی بودیم
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۶

لوسین فاوره، سرمربی دورتموند بعد از پیروزی ۳-۲ این تیم مقابل اینترمیلان از بازیکنانش به خاطر عملکرد عالی در این بازی تقدیر کرد و پیروزی تیمش را به هواداران تبریک گفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بوروسیا دورتموند دیشب در خانه خود سیگنال ایدونا پارک میزبان اینترمیلان بود و در این بازی که در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد موفق شد با نتیجه ۳-۲ از سد حریف ایتالیایی‌اش بگذرد. لوسین فاوره سرمربی دورتموند در پایان بازی گفت با اینکه تیمش در این بازی دو گل دریافت کرده ولی شاگردانش عملکرد عالی‌ای داشته‌اند و شایسته ستایش هستند. فاوره به خصوص از عملکرد تیمش در نیمه دوم تقدیر کرد و گفت بازیکنان دورتموند در این نیمه حریف را بهتر پرس کردند و اجازه ضدحمله‌های بیشتر را به حریف ندادند.

فاوره در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

” به همه بازیکنانم تبریک می‌گویم. آنها در این بازی ریتم خوبی داشتند و با قدرت بازی کردند. بین دو نیمه نیازی به تغییر قابل توجه در تیم نبود. من در نیمه اول نکات مثبت زیادی در تیم‌مان دیدم. ما فرصتهای خوبی خلق کردیم ولی متاسفانه دو گل خوردیم”.

سرمربی دورتموند در ادامه گفت:

” ما می‌دانستیم که با اینکه ۲-۰ از حریف عقب افتاده‌ایم اگر بتوانیم گل اول را بزنیم و نتیجه را ۲-۱ کنیم هر چیزی برایمان ممکن خواهد شد. به همین خاطر خیلی تهاجمی بازی کردیم. ما در نیمه دوم فوق‌العاده تهاجمی بودیم. اما در این نیمه، علاوه بر این خیلی بهتر از نیمه اول پرس کردیم و مانع از ضدحمله‌های حریف شدیم و این کلید موفقیت ما در این نیمه بود”.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ