مدل لباس عروس کودک جدید و فانتزی با استایل های بسیار زیبا


اغلب دختربچه ها به پوشیدن لباس عروس علاقه زیادی دارند و اگر فرزند شما نیز از این دسته از کودکان می باشد بهتر است برای شرکت در مهمانی و مجالس مدل لباس عروس کودک زیبا و با تن پوش مناسبی را برای او تهیه کنید. مدل لباس عروس کودک با طرح های زیبا و جدید لباس های مجلسی دخترانه بچه گانه در انواع طرح های متنوع نظیر کت و سارافون، مدل لباس عروس کودک ،...

تبليغ

اغلب دختربچه ها به پوشیدن لباس عروس علاقه زیادی دارند و اگر فرزند شما نیز از این دسته از کودکان می باشد بهتر است برای شرکت در مهمانی و مجالس مدل لباس عروس کودک زیبا و با تن پوش مناسبی را برای او تهیه کنید.

مدل لباس عروس کودک با طرح های زیبا و جدید

لباس های مجلسی دخترانه بچه گانه در انواع طرح های متنوع نظیر کت و سارافون، مدل لباس عروس کودک ، پیراهن مجلسی بچه گانه و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و نیاز فرزند شما بستگی دارد. در ادامه تصاویری از انواع مدل لباس عروس بچه گانه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

طرح های لباس عروس کودک

لباس عروس بچه گانه از انواع لباس مجلسی های شیک و خاص برای کودکان دختر محسوب می شود و این طرح لباس در انواع مدل های کوتاه و بلند دوخته می شود که بهتر است شما اندازه قد پیراهن عروس را با توجه به اندازه قد فرزند خود انتخاب نمایید.

لباس عروس های کوتاه بچه گانه زیبایی و جذابیت خاصی دارند و شما می توانید این پیراهن های کوتاه را به همراه کفش مجلسی بچه گانه و کلاه سفید و سایر اکسسوری های برای فرزندتان استفاده نمایید.
پیراهن های عروس بلند بچه گانه نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و دامن این طرح لباس ها به صورت پف دار دوخته می شود و دختربچه ها با پوشیدن آن ها مانند یک پرنسس کوچک به نظر می رسند.

لباس عروس شیک بچه گانه

مدل لباس عروس کودک جدید

لباس عروس بلند بچه گانه

پیراهن عروس بچه گانه

پیراهن عروس کوتاه بچه گانه

پیراهن عروس بلند و شیک

پیراهن عروس کودک

پیراهن عروس آستین دار بچه گانه

لباس عروس بلند بچه گانه

لباس مجلسی دخترانه بچه گانه

پیراهن عروس رنگی بچه گانه

پیراهن عروس کوتاه بچه گانه

لباس عروس های بچه گانه به صورت پیراهن عروس رنگی و سفید موجود می باشند که انتخاب هر یک از این رنگ ها به رنگ پوست فرزند شما بستگی دارد.

برای تزیین پیراهن عروس های بچه گانه از وسایل تزیینی مختلف لباس نظیر پاپیون و گل های پارچه ای و سنگ و مرواریدهای تزیینی و … استفاده می شود. توجه داشته باشید که اگر فرزند شما در سنین ۱ تا ۵ سالگی قرار دارد بهتر است پیراهن عروس های کار شده با سنگ های تزیینی و مروارید و … را برای او انتخاب نکنید و این طرح لباس های عروس برای کودکان ۶ سال به بالا مناسب و ایده آل تر هستند.

لباس عروس شیک بچه گانه

لباس عروس کودک

پیراهن عروس شیک بچه گانه

پیراهن عروس بچه گانه کار شده

پیراهن عروس بلند بچه گانه

لباس کار شده با گیپور

لباس عروش شیک دخترانه

پیراهن عروس بچه گانه

لباس عروس کودک شیک

لباس عروس ساده بچه گانه

پیراهن عروس کوتاه دخترانه

مدل پیراهن عروس کودک

در این مطلب انواع مدل لباس عروس کودک را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از این طرح ها، پیراهن عروس با تن پوش شیک و مناسبی را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ