انار یکی از خوشمزه ترین میوه های پاییزی است که جایگاه ویژه ایی در میوه آرایی شب یلدا نیز دارد، این میوه پاییزی سرخ را به صورت دون شده و همچنین برش خورده و حتی سالم در میوه آرایی های مختلف می توان استفاده نمود. اگر شما نیز تمایل دارید از انار در اینگونه تزیینات استفاده نمایید، می توانید از مدل های تزیین انار شب یلدا که در ادامه معرفی می نماییم ایده بگیرید.

مدل های تزیین انار شب یلدا عروس با طرح های خاص و زیبا

برای اینکه بتوانید در شب یلدا بدرخشید و هنر و سلیقه خود را به نمایش بگذارید باید بتوانید تمامی خوراکی های شب یلدا را به زیبایی تزیین کنید. میوه آرایی هندوانه، تزیین میوه های مختلف از جمله سیب، پرتقال، انار و… تزیین لبو و کدو، تهیه دسرهای مختلف شب یلدا و… از جمله کارهای هنری زیبایی است که این شب را به یاد ماندنی تر می کند. حال با نزدیک شدن به شب یلدا قصد داریم ایده هایی برای تزیین میوه ساده اما شیک را در رابطه با تزیین کردن انار ارائه دهیم که مطمئنا مورد توجه شما عزیزان نیز قرار می گیرند.

اگر قصد چیدن سفره و یا میز برای شب یلدا را دارید می توانید انارها را داخل ظرف چیده و با برگ و گل تزیین کنید و از این ظرف در تزیینات سفره شب یلدا استفاده نمایید.

تزیین ظرف انار با گل طبیعی

میوه ارایی با انار

دیزاین انار در ظرف

تزیین میوه برای شب یلدا

تزیین کردن میوه ها برای شب یلدا

تزیین میوه های شب یلدا

تزیین میوه های پاییزی

تزیین سیب و انار با ایده خلاقانه

عکس های زیر نیز نمونه هایی از بهترین ایده ها برای میوه آرایی با انار است که می توانید برای شب یلدا از آنها نهایت استفاده را ببرید. توجه داشته باشید که می توانید دیگر میوه های پاییزی را نیز جایگزین انار نمایید و یا در کنار آن استفاده نموده و به این صورت دیزاین زیبایی انجام دهید.

تزیین کردن انار در سینی شمع

دیزاین انار خشک

تزیین کردن انار در ظرف

تزیین منزل با انار خشک

تزیین دسر انار برای شب چله

تزیین حلقه با میوه های خشک

ساخت جاشمعی با انار

تزیین کردن انار شب چله

میوه آرایی برای شب یلدا

تزیین ظرف انار با میوه کاج

خلاقیت در تزیین انارهای شب چله

ایده هایی که مشاهده نمودید می توانند در تزیین میوه های شب یلدا کمک کنند اما در صورتی که تمایل دارید با دیگر تزیینات و همچنین آموزش های متنوع و زیبا در این رابطه مشاهده نمایید حتما سری به بخش میوه آرایی مجله ما بزنید و از دیگر آموزش های مجله ما در این رابطه دیدن نمایید.