اینستاگرام

30 تا از بهترین مدل موهای دیوید بکهام در گذر زمان


دیوید بکهام دارای استایلی زیبا و جذاب است و به همین دلیل جزء جذاب ترین مردان دنیا محسوب می شود از این رو اغلب آقایان و پسران جوان تمایل دارند از مدل موهای دیوید بکهام برای کوتاه کردن موهای خود استفاده نمایند تا در مکان های مختلف خوش استایل و متفاوت تر به نظر برسند. زیباترین مدل موهای دیوید بکهام تاثیر مدل مو روی زیبایی و جذابیت ظاهری آقایان را...

تبليغ

دیوید بکهام دارای استایلی زیبا و جذاب است و به همین دلیل جزء جذاب ترین مردان دنیا محسوب می شود از این رو اغلب آقایان و پسران جوان تمایل دارند از مدل موهای دیوید بکهام برای کوتاه کردن موهای خود استفاده نمایند تا در مکان های مختلف خوش استایل و متفاوت تر به نظر برسند.

زیباترین مدل موهای دیوید بکهام

تاثیر مدل مو روی زیبایی و جذابیت ظاهری آقایان را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما در صورت تمایل برای داشتن ظاهری متفات و جذاب از مدل موهای افراد معروف و محبوب الگوبرداری کنید. در مطالب قبلی مدل موی محمد رضا گلزار و مدل موی برد پیت و مدل موی نیمار را مشاهده کردید در ادامه با انواع مدل موهای دیوید بکهام در گذر زمان آشنا خواهید شد.

۳۰ مدل موی دیوید بکهام

دیوید بکهام فوتبالیست سرشناس انگلیسی است که با تمام شدن دورانی بازیکنی خود در فوتبال در صنعت بازیگری و مدلینگ فعالیت می کند و او هنوز هم یکی از خوش استایل ترین مردان دنیا است که مدل موهایش طرفدران زیادی دارد.

دیوید در گذر زمان از مدل موهای متفاوتی نظیر مدل موی کوتاه و مدل موی بلند برای کوتاهی موهایش استفاده کرده است و این مرد جذاب مدل موهای خود را با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری اش انتخاب می کند تا زیبایی چهره اش تکمیل شود.

مدل موی دیوید بکهام

مدل مو شیک دیوید بکهام

مدل مو زیبا دیوید بکهام

موی خاص دیوید بکهام

مدل موی دیوید بکهام شیک و جذاب

مدل موی بلند دیوید

مدل مو شیک و متفاوت بکهام

یکی از بهترین مدل موهای دیوید بکهام

مدل مو زیبا بکهام

مدل موی ساده

استایل زیبای موهای دیوید بکهام

مدل مو متفاوت وی

مو بلند دیوید بکهام

مدل کوتاهی مو بکهام

در برخی از تصاویر مشاهده می شود که وی برای کوتاهی موهای خود از مدل هایی استفاده کرده است که قسمت پایینی موهای سر کوتاه تر از قسمت بالایی موها هستند و این مدل مو امروزه توجه اغلب آقایان و پسران جوان را به سمت خود جلب کرده اند همچنین بکهام برخی از اوقات موهایش را به صورت یکدست و ساده کوتاه می کند که این مدل نیز برای آقایانی که تمایل دارند ظاهری آراسته و ساده داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود.

توجه داشته باشید که قبل از الگوبرداری از موهای بکهام بهتر است ابتدا فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری خود را بررسی نمایید و اگر مدل مو با ظاهر شما مطابقت و همخوانی داشت از آن برای کوتاه کردن موهای خود استفاده نمایید تا ظاهر و استایلی متفاوت پیدا کنید.

مدل مو خاص و متفاوت دیوید بکهام

مدل مو جذاب دیوید بکهام

مدل کوتاهی مو دیوید بکهام

مدل مو بلند دیوید بکهام

مدل موهای بکهام

مدل موهای شیک و زیبا بکهام

مدل مو زیبا بکهام

مدل کوتاهی مو دیوید بکهام

مدل مو شیک و بلند دیوید بکهام

کوتاهی مو دیوید بکهام

مدل مو شیک دیوید بکهام

مدل مو زیبا دیوید بکهام

مدل کوتاهی مو شیک و خاص دیوید بکهام

مدل مو جذاب دیوید بکهام

مدل مو بلند دیوید بکهام

مدل مو جذاب دیوید بکهام

در این مطلب تصاویری از مدل موهای دیوید بکهام را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان قرار گرفته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل کوتاهی موی شیک و جدیدی را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ