91 کشته و زخمی در 77 مورد تیرانداز در آمریکا


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما (http://www.iribnews.ir)، به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت های مسلحانه در آمریکا،...

تبليغ

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت های مسلحانه در آمریکا، ۷۷ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آن‌ها دست کم ۲۶ نفر کشته و ۶۵ نفر زخمی شده اند.

در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر تامپا در ایالت فلورید سه نفر زخمی شدند. پلیس اعلام کرد تیراندازی در یک مهمانی در پارک رخ داده است. تیراندازی در حادثه‌ای مشابه در شهر گرینویل در ایالت تگزاس نیز دو کشته و شش زخمی برجای گذاشت. درگیری بین سرنشینان دو خودرو در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی نیز دو زخمی در پی داشت. در حادثه‌ای در شهر کارمیچل در ایالت کالیفرنیا دو نفر کشته شدند. یکی از کشته‌ها فرد مظنونی بود که دردرگیری نیرو‌های پلیس کشته شد. سه نفر در تیراندازی در شهر نیواورلئان در ایالت لوئیزیانا زخمی شدند. تیراندازی در یک مهمانی در شهر ساوت بند در ایالت ایندیانا سه زخمی برجای گذاشت. تیراندازی مشابهی در شهر لانسینگ در ایالت میشیگان نیز یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت. دو نفر در تیراندازی در کلوب شبانه‌ای در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا زخمی شدند. سه نوجوان در تیراندازی در شهر نیواورلئان در ایالت لوئیزیانا زخمی شدند. تیراندازی در کلوب شبانه‌ای در شهر واترلو در ایالت آیوا نیز سه زخمی در پی داشت.
۱۸ مورد از تیراندازی‌های در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.
مرکز ثبت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت شنبه تا یکشنبه و تلفات آن‌ها را در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا اعلام کرد، بر این اساس ۱۱۳ مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، ۳۴ نفر کشته و ۶۹ نفر زخمی شده اند. ۲۹ مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.
بر این اساس طبق گزارش‌های منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، ۱۹۰ مورد تیراندازی در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آن‌ها ۶۰ نفر کشته و ۱۳۴ نفر زخمی شده اند.
با توجه به اینکه گزارش‌های تیراندازی‌ها در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع کامل می‌شود، آمار نهایی تیراندازی‌های بیست و چهار ساعت یکشنبه تا دوشنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز سه شنبه منتشر می‌شود.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ