پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

واکنش سعید فتاحی به کناره‌گیری پارس جنوبی از لیگ برتر


سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، درباره کناره‌گیری تیم فوتبال پارس جنوبی جم از لیگ برتر اظهار کرد: من امیدوارم که این اتفاق نیفتد. از مسئولان استان بوشهر و نمایندگان مجلس این استان می‌خواهیم که به شرایط...

سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، درباره کناره‌گیری تیم فوتبال پارس جنوبی جم از لیگ برتر اظهار کرد: من امیدوارم که این اتفاق نیفتد. از مسئولان استان بوشهر و نمایندگان مجلس این استان می‌خواهیم که به شرایط این تیم رسیدگی کنند. فکر نکنم اصلاح قانون سخت باشد. دیروز در جم حضور داشتم، شهری که هوای آلوده دارد، اما دلخوشی مردم به فوتبال است. آبادان و مسجدسلیمان هم همین شرایط را دارند و تنها دلخوشی‌ مردم، همین فوتبال است. به نظر من کار سختی نیست که پیگیری شود تا این اتفاق برای تیم‌های نفتی رخ ندهد.

او درباره واکنش سازمان لیگ به این اتفاق بیان کرد: این موضوع پیش‌بینی شده است و در هیئت رئیسه سازمان لیگ تصمیم‌گیری می‌کنیم. مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان از وزارت نفت خواسته بود که پیگیر وضعیت تیم‌های نفتی باشد. اینجا فقط بحث فوتبال مطرح نیست، چرا که فوتبال یک پدیده اجتماعی است. مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی استعفا داده است اما جایگزین او مشخص نیست.

فتاحی ادامه داد: صنعت نفت هم مثل نفت مسجد سلیمان مشکل دارد. ما به وزیر نفت نامه دادیم که وضعیت این ۳ تیم را مشخص کند. می‌خواستند خصوصی‌سازی کنند، اما خریداری برای این ۳ باشگاه نیست. اگر مسئولان شهر مسجدسلیمان پای کار نمی‌آمدند، مهدی تارتار، سرمربی این تیم در نفت نمی‌ماند. تیم‌های نفت آبادان و مسجدسلیمان خوب نتیجه می‌گیرند، اما نیازمند حمایت مسئولان شهرشان هستند.

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ