اینستاگرام

مدل سوپرمارکت کابینت با 25 طراحی زیبا برای ایجاد فضای بیشتر در آشپزخانه


در طراحی آشپزخانه های مدرن و امروزی می توان از انواع مدل سوپرمارکت کابینت استفاده کرد که شامل سبد و سوپر زمینی، سوپر یخچالی، سوپر وسط و سوپر گوشه در طرح های شکیل و زیبا و متناسب با ارتفاع و عرض یونیت کابینت می باشد، برای مشاهده نمونه هایی از این نوع کابینت ها و اکسسوری آشپزخانه در ادامه همراه ما شوید. تصاویر انواع مدل سوپرمارکت کابینت...

تبليغ

در طراحی آشپزخانه های مدرن و امروزی می توان از انواع مدل سوپرمارکت کابینت استفاده کرد که شامل سبد و سوپر زمینی، سوپر یخچالی، سوپر وسط و سوپر گوشه در طرح های شکیل و زیبا و متناسب با ارتفاع و عرض یونیت کابینت می باشد، برای مشاهده نمونه هایی از این نوع کابینت ها و اکسسوری آشپزخانه در ادامه همراه ما شوید.

تصاویر انواع مدل سوپرمارکت کابینت کاربردی

سوپرمارکت، کمد یا کابینت بزرگی می باشد که شامل مجموعه ای از قفسه و سبد سوپری کابینت به منظور استفاده کاربردی و ایجاد نظم در دکوراسیون داخلی آشپزخانه است، از این رو به کارگیری آنها راهکار خوبی برای نگهداری بسیاری از وسایل و ظروف بلا استفاده و نیز خرید های اضافی که به دلیل نداشتن وقت کافی به جای خرید روزانه و هفتگی به خرید های ماهانه تبدیل شده اند، خواهد بود.

از آنجا که دکوراسیون آشپزخانه کوچک، ممکن است فضای کافی برای نصب انواع مدل سوپرمارکت حتی در ابعاد کوچک را نداشته باشد، می توان از فضا های دیگری که در نزدیکی آشپزخانه قرار دارد برای این کار استفاده نمود؛ زیر پله ها یکی از مکان های مناسب برای این منظور می باشد که با در دسترس داشتن یک ترولی کوچک (چرخ دستی)، حمل و نقل وسایل تا آشپزخانه راحت تر و سریع تر خواهد بود.

تنوع در انواع سبد سوپری کابینت در مدل ها و سایز های مختلف، امکان قرار گرفتن آنها در داخل انواع مدل کابینت آشپزخانه جدید با ابعاد مختلف را فراهم کرده است، بنابراین انواع مدل سوپر وسط، سوپر یخچالی، سوپر پهلو، سوپر ریل کف و سبد کنج بر اساس مکان قرار گیری ریل ها به صورتی طراحی شده اند که می توان متناسب با طول و عرض هر کابینتی، سبد مناسب و دلخواه را تهیه کرد، ضمن اینکه فضاهایی دور از دسترس، دشوار و پرت را به مکانی با کارایی زیاد و در دسترس تبدیل نمود. در این قسمت می توانید تصاویری جدید و متنوع از مدل های مختلف سوپرمارکت کابینت را مشاهده نمایید.

مدل سوپرمارکت کابینت شیک و جدید

قفسه و سبد سوپری آشپزخانه شیک و مدرن

مدل های زیبای اکسسوری در آشپزخانه

سبد سوپر ریلی کابینت با طراحی شیک و زیبا

مدل های اکسسوری آشپزخانه با کارایی بالا

کشو و کابینت سوپری با طراحی جدید

کابینت سوپر مارکت دار با طراحی زیبا

سبد سوپری مخصوص کابینت زیر سینک

کابینت سوپری برای نگهداری دارو

مدل شیک سوپر مارکت کابینت کابینت سوپری مواد غذایی

کابینت سوپری برای آشپزخانه منزلکابینت سوپری برای ظروف

مدل کابینت سوپری شیک برای ظروف

مدل جدید سوپرمارکت کابینت در آشپزخانه

کشو و کابینت سوپر مارکت زیبا و مدرن

کابینت سوپر مارکت با طراحی خاص

ایده استفاده از کابینت سوپری در آشپزخانه

قفسه و سبد سوپری کابینت آشپزخانه

مدل کابینت سوپری کنار اجاق گاز

کابینت سوپر مارکت با طراحی زیبا و منحصر به فرد

امیدواریم انواع کابینت سوپر مارکت دار که در این بخش ملاحظه کردید برای شما جذاب بوده باشد و با به کار گیری آنها در قسمت های مختلف آشپزخانه منزلتان به منظور استفاده بهینه و نظم دهی اقلام مختلف کابینت، فضای زیبا و دلنشینی در دکوراسیون منزل ایجاد نمایید.

منبع : آرگا


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ