اینستاگرام

مشارکت بیش از 250 وسیله ارتباط جمعی برای پوشش مراسم اربعین


معاون دبیرکل آستان مقدس امام حسین(ع) از مشارکت بیش از 250 وسیله ارتباط جمعی برای پوشش مراسم اربعین پرده برداشت.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از رادیو الروضه، «افضل الشامی» معاون دبیرکل آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) گفت: بیش از 250 وسیله ارتباط جمعی از جمله شبکه ماهواره ای، رادیو، مطبوعات و خبرگزاری های کشورهای عربی و خارجی علاوه بر عراق مراسم اربعین امام حسین(علیه السلام) را پوشش دادند.

الشامی افزود: کشورهای لبنان، بحرین، عربستان، ترکیه، ایران، اسپانیا، انگلیس، فرانسه، هند، پاکستان از جمله کشورهای هستند که در پوشش رسانه ای این تجمع انسانی بزرگ کمک کردند.

وی ادامه داد: آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) همه نیازهای این رسانه ها را باهدف انتقال 24 ساعته این مراسم برطرف کرد.

از سوی دیگر، دکتر «صباح نور هادی موسوی» رئیس کل اداره بهداشت کربلای معلی، گفت: نزدیک به سه میلیون بیمارستان و ایستگاه پزشکی در این استان خدمات درمانی را به زائران ارایه دادند.

موسوی افزود: اداره بهداشت کربلای معلی ارایه خدمات خود به شهروندان و زائران اربعین حسینی را تا پایان مراسم اربعین ادامه داد.

وی ادامه داد: تعداد مراجعه کنندگان به بخش اورژانس و درمانگاه ها در بیمارستان ها به 368 هزار و 22 مراجعه کننده رسیده است. همچنین ایستگاه های پزشکی نیز پذیرای دو میلیون و 569 هزار و 568 زائر بودند. تعداد زائرانی که با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند، به 41 هزار و 874 مورد رسیده است.

رئیس کل اداره بهداشت کربلای معلی، گفت: تعداد عمل های جراحی در این مدت 574 عمل و تعداد نوزادان متولد شده به 667 نوزاد بوده است.

پایان پیام/44


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ