پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

دیدار رئیس جمهور کشورمان با الهام علی اف


آقای حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان با الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان در باکو دیدار کرد.

تبليغ
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از باکو ؛ آقای روحانی به دعوت الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان برای شرکت در هجدهمین اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها صبح امروز وارد باکو شد.
ورود رئیس جمهور کشورمان به باکو
رئیس جمهوری اسلامی ایران در صدر هیئتی با استقبال "شاهین مصطفی اف" معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان، سفیر ایران در باکو و جمعی از دیپلمات‌های ایرانی وارد فرودگاه باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شد.
راش ورود رئیس جمهور کشورمان به باکو
آقای حسن روحانی به دعوت الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان برای شرکت در هجدهمین اجلاس سران و نخست وزیران کشور‌های عضو جنبش غیرمتعهدها به باکو سفر کرده است. اجلاس سران و نخست وزیران کشور‌های عضو جنبش غیرمتعهدها سوم و چهارم آبان در باکو برگزار می‌شود.
رئیس جمهوری کشورمان علاوه بر حضور و سخنرانی در اجلاس سران این جنبش با "الهام علی اف" رئیس جمهوری آذربایجان هم دیدار و گفتگو خواهد کرد.
پلاتو موبایلی خبرنگار سرویس بین الملل از ورود رئیس جمهور کشورمان به باکو
در حاشیه این اجلاس آقای رئیس جمهور همچنین دیدار‌های دوجانبه با سران برخی کشور‌های حاضر در این اجلاس خواهد داشت. در این سفر رئیس جمهور کشورمان را "فرهاد دژپسند" وزیر امور اقتصادی و دارایی، "رضا اردکانیان" وزیر نیرو و "محمد اسلامی" وزیر راه و شهرسازی و همچنین "محمود واعظی" رئیس دفتر ریاست جمهوری همراهی می‌کنند.
آقای "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه کشورمان هم از دو روز پیش برای شرکت و سخنرانی در نشست وزرای امور خارجه این اجلاس در باکو بسر می‌برد.
این اجلاس با حضور سران و نخست وزیران ۶۰ کشور و نیز مقامات ۱۵۸ کشور و نهاد‌های بین المللی برگزار خواهد شد. قبل از اجلاس سران، نشست‌های کارشناسان ارشد و نیز وزیران امور خارجه کشور‌های عضو جنبش غیرمتعهدها در باکو برگزار و در این نشست‌ها پیش نویس سند نهایی و اعلامیه مشترک اجلاس سران بررسی و بازنگری شد.
در هجدهمین اجلاس سران و نخست وزیران کشور‌های عضو این جنبش ریاست دوره‌ای از کشور ونزوئلا به جمهوری آذربایجان واگذار می‌شود.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ