پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

بیابانگرد: به‌خاطر از دست دادن زمان در مسابقات مهم آسیب دیده‌ایم/ امیدوارم کمک حال کشتی باشم


بیابانگرد: به‌خاطر از دست دادن زمان در مسابقات مهم آسیب دیده‌ایم/ امیدوارم کمک حال کشتی باشم

سرپرست جدید تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید گفت: همواره در مسابقات مهم به خاطر از دست دادن زمان‌های طلایی آسیب دیده‌ایم.

تبليغ

افشین بیابانگرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، درباره مسئولیت جدیدش در فدراسیون کشتی به عنوان سرپرست‌ تیم‌های ملی امید،‌گفت:‌ طی صحبت‌هایی که با حمید سوریان داشتم من را به عنوان سرپرست تیم‌های امید به فدراسیون کشتی معرفی کرد. با توجه به علاقه‌ای که داشتم از این پیشنهاد استقبال کردم و امیدوارم بتوانم کمک کنم.

وی ادامه داد: قرار است 2 روز زودتر برای انجام امور اداری و هماهنگی‌های لازم عازم مجارستان شوم تا وقتی تیم‌های ما به محل برگزاری مسابقات می‌رسند مشکلی از نظر ترانسفر، ثبت‌نام و اسکان نداشته باشند. در گذشته در مسابقات مهم از جمله رقابت‌های جهانی ما همواره به خاطر از دست دادن زمان‌های طلایی آسیب دیده‌ایم که امیدوارم بتوانم این خلأ را جبران کنم.

سرپرست جدید تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید تصریح کرد: سال‌ها در کشتی بودم و دوست داشتم هر طور شده دینم را به این رشته ادا کنم. هر چه دارم از کشتی است و دوست داشتم این تجربیات را در اختیار رشته ورزشی‌ام قرار دهم. با توجه به اهمیت بحث مدیریتی در تیم‌های کشتی علاقه داشتم فعالیت در بخش بین‌المللی را هم تجربه کنم که این امکان فراهم شد.

بیابانگرد ادامه داد: به عنوان نماینده فدراسیون در مسابقات امیدهای جهان، کار کردن در این محیط برایم پرجاذبه است و می‌دانم از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که ما در مسابقات مهم از جمله رقابت‌های جهانی همواره آسیب زیادی از این ناحیه دیده‌ایم. شاید در برخی مسابقات از جمله جهانی آمریکا، اگر تیم یا نماینده فدراسیون زودتر اعزام می‌شد نتایج بهتری به دست می‌آمد.

وی افزود: این موضوع نیازمند ریزه‌کاری‌هایی است که اگر بتوانیم آن را با دقت اجرا و پیاده کنیم مقدار زیادی از بار روانی ناشی از حضور در رقابت‌ها از روی دوش سایر اعضای تیم کم خواهد شد چرا که با اعزام زودتر سرپرست به محل برگزاری مسابقات بسیاری از امور اداری مربوط به ثبت‌نام و اسکان انجام خواهد شد و زمانی که نمایندگان ما به محل برگزاری رقابت‌ها می‌رسند مستقیماً‌ به محل اسکان خود برای استراحت خواهند رفت.

سرپرست جدید تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید خاطر نشان کرد: از سوی دیگر با توجه به خلاء یکساله‌ای که در ارتباط با فدراسیون‌های ملی سایر کشورها داشتیم تلاش می‌کنیم با استفاده از ارتباطات خود در جهت معرفی نمایندگان کشورمان برای حضور در اتحادیه جهانی کشتی رایزنی‌های لازم را داشته باشیم.

انتهای پیام/ک


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ