ساخت کاردستی با مواد اولیه و وسایل ساده و در دسترس یکی از جذاب ترین هنرها می باشد که با انجام آن می توانید به خلق وسایل جدید و خاص بپردازید. ابتکار و خلاقیت می تواند نقش مهمی در ساخت کاردستی های جالب و جذاب داشته باشد، مطمئنا زمانی که از ایده های خلاقانه استفاده می نمایید می توانید با ساده ترین و در دسترس ترین مواد اولیه کاردستی های زیبا و جالبی بسازید. برای آشنایی شما عزیزان با این سبک کاردستی ها مجموعه ایی از تصاویر و ایده های خاص را گردآوری نموده ایم که مطمئنا مشاهده آنها می تواند به شما عزیزان برای ساخت جالب ترین کاردستی ها کمک کند.

کاردستی های جالب و جدید برای کودکان با روش های خلاقانه

همه ما بارها ساخت کاردستی را تجربه نموده ایم و سعی کردیم با وسایل ساده ایی که در دسترس داریم کاردستی های جذابی بسازیم، سبک و چگونگی ساخت این کاردستی ها متفاوت است و مطمئنا کاردستی مهد کودک یا پیش دبستانی با کاردستی که نوجوانان می سازند بسیار متفاوت است، اما ما قصد داریم در ادامه نمونه هایی از انواع کاردستی فانتزی و جالب را معرفی نماییم که می توانند برای افراد با سنین مختلف جذاب باشند و با کمی تغییر در آنها زیباترین کاردستی ها را ساخت.

ساخت کاردستی با کاغذ رنگی، مقوا، چوب، سنگ، ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف، وسایل دور ریختنی و بی استفاده و… رایج ترین روش ها برای ساختن کاردستی است، البته با خلاقیت خود می توانید از هر نوع وسیله ایی به عنوان مواد اولیه استفاده کنید و کاردستی های مختلفی بسازید که در ادامه نمونه های متنوع و جذابی از آنها را مشاهده خواهید نمود.

کاردستی با کاغذ رنگی برای بچه ها

کاردستی با مهره و مروارید

کاردستی با بشقاب یکبار مصرف

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با ماکارونی

کاردستی های خلاقانه و جالب

کاردستی رومانتیک برای ولنتاین

کاردستی با سنگ

کاردستی ساده با خمیر چینی

کاردستی کودکانه زیبا و جالب

کاردستی با وسایل ساده

کاردستی فصل پاییز

کاردستی های خلاقانه و جالب

کاردستی با سنگ و چوب

ساخت کاردستی با چوب بستنی

کاردستی با کاغذ رنگی

ساخت کاردستی کودکان با مقوا

کاردستی کودکانه با نمد

کاردستی جدید با ظروف یکبار مصرف

کاردستی برای کودکان با کاغذ رنگی

کاردستی با وسایل یکبار مصرف و ساده

خلاقیت با لامپ سوخته

ساخت کاردستی جدید و زیبا برای بچه ها

کاردستی با میوه کاج برای بچه ها

خلاقیت در ساخت کاردستی تزیینی جالب

ساخت کاردستی جالب با مقوا و کاغذ

ایده ها و ترفند هایی که برای ساخت کاردستی های جدید مشاهده نمودید تنها بخش کوچکی از ایده ها می باشند، شما دوستان هنرمند می توانید با ترکیب کردن این کاردستی ها با یکدیگر و همچنین الگوبرداری از هر یک از این مدل ها، جالب ترین و زیباترین کاردستی ها را بسازید. البته در صورتی که تمایل دارید با آموزش های مرحله به مرحله و نمونه های دیگر این سبک کاردستی ها، آشنا شوید می توانید به بخش کاردستی مجله ما مراجعه نمایید و از جدیدترین و خاص ترین مطالب در این زمینه دیدن نمایید.