پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

دستگیری قاتل پس از 5 سال


دستگیری قاتل پس از 5 سال

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: فردی که اقدام به قتل زنی جوان در یکی از روستا‌های این شهرستان کرده بود پس از گذشت پنج سال دستگیر شد.

تبليغ

سرهنگ محمد معصومی بیان کرد: پنجم فرودین ماه ۹۳ پس از گزارش یک مرگ مشکوک تیم بررسی صحنه جرم در محل حضور یافته و با جسد یک زن جوان مواجه می‌شود.

وی اضافه کرد: پرونده این مرگ مشکوک در پلیس آگاهی این شهرستان در دست تحقیق و بررسی بود که در نهایت قاتل شناسایی و با همکاری پلیس آگاهی همدان در یکی از استان‌های غربی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی تویسرکان بیان کرد: قاتل در تحقیقات عنوان کرد که مقتول، زن او بوده و برای مواجه نشدن با دختر این زن، به درخواست همسرش منزل را ترک می‌کند.

سرهنگ معصومی بیان کرد: قاتل هنگام بازگشت به منزل شاهده همنشینی همسرش با ۲ تن از بستگانش که او با آن‌ها رابطه خوبی نداشته، می‌شود.

وی ادامه داد: پس از آن، قاتل با سوار کردن این زن در خودرو اقدام به گشت زنی در سطح شهر فرسفج و توجیه وی برای قطع ارتباط با این افراد می‌کند.

فرمانده انتظامی تویسرکان اظهار داشت: زن جوان به درخواست‌های همسرش برای قطع ارتباط با بستگان توجهی نکرده و این مراوده به مشاجره تبدیل می‌شود.

سرهنگ معصومی اضافه کرد: پس از بازگشت به منزل، مرد جوان در یک فرصت همسرش را که بر روی تخت حضور داشت با استفاده از پتو خفه کرده و از محل متواری می‌شود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ